Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi újabban az az ostobaság,...

Mi újabban az az ostobaság, hogy a lisztes dolgok rákot okoznak?

Figyelt kérdés
Ne egyél kenyeret (tk-t se) ne egyél semmi péksüteményt, de még tésztát sem, mert azok is rákot és egyéb súlyos szervi és egyéb gondokat okoznak.
2012. dec. 5. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de nyilván annak aki gluténérzékeny mint én annak nem tesznek jót, így én nem is eszem. Az a baj, hogy sokan vannak akik nem is tudják, hogy lisztérzékenyek, gondolom ezért mondják. Meg amúgy sem egészséges a sok finomított szénhidrát, de ezt az ijesztgetést még nem hallottam.
2012. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most ez a legújabb őrület, valamivel mindig kell hülyíteni a népet!
2012. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is liszallergiás vagyok és nem eszek egyáltalán lisztet, sem finomítottat, se teljes őrlésűt.

Azért rákot nem hiszem, hogy okoz, de pár betegségnek tényleg az alapja.

Van aki kétpofára eszi ezeket és semmi baja, van akinél már minimálisan is okoz problémát, ez egyénfüggő.

2012. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olyanokat is írtak itt, hogy szívbetegséget és gyulladásokat is okoz, és hogy nem szabad egyáltalán ilyet enni. Zöldségen és húson kell élni, az tesz egészségessé.
2012. dec. 5. 09:38
 5/14 A kérdező kommentje:
És természetesen nem a lisztérzékenyekre gondoltam ezzel. Hanem azokra, akik ehetnek lisztes dolgokat.
2012. dec. 5. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyesmiről mindig Paul McCartney régi felesége jut eszembe, aki vegetáriánus aktivista volt, szakácskönyveket írt, azt mégis rákban halt meg.
2012. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden olyan "tanács" ostobaság, amelyik megtilt valamilyen ételt, vagy másikra mondja, hogy egészséges.

Ha ezekhez tartanám magamat, akkor levegőt sem vehetnék, mert az is rákot okozhat.

2012. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os

A vegetáriánus rovatban láttam levezetést, hogy miért vagyunk mi emberek színtisztán növényevők. Összehasonlították a növényi és állati táplálékot fogyasztó állatokat, és megállapították, hogy mivel a testünk működése és felépítése inkább a növényevőkhöz tesz hasonlatossá, a húsevés csak társadalmi nyomás, és azért sulykolják, hogy azután a beteg emberek gyógyszert vegyenek, ami a gyógyszeriparnak jó.

De a levezetésben az is szerepelt, hogy aki húst eszik, daganatos megbetegedései lesznek, sok húgysava lesz, köszvényt kap, stb. tehát ott is kb. mindenféle szörnyű betegséggel végigriogatták az olvasókat.

2012. dec. 5. 09:47
 9/14 A kérdező kommentje:

09:43

Ebben igazad van. Mindent lehet enni módjával. Az egyoldalú táplálkozás nem jó.

2012. dec. 5. 09:48
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom miért pontoztatok le, csak azért mert én lisztérzékeny vagyok és mert mondtam, hogy sokan nem is tudnak róla hogy azok. Igazából lesz@rom ki mit eszik. A felháborodást sem értem, hiszen bemész a boltba aztán megveszed amit szeretnél, senki nem tiltotta meg, hogy kenyeret egyetek. Azért meg hadd ne kérjek elnézést, hogy ÉN nem eszem lisztet. De mindegy is, na cső.
2012. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!