Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Télen ti is éhesebbek vagytok?

Télen ti is éhesebbek vagytok?

Figyelt kérdés
Egy jó nagy karéj zsíros kenyér után, bevágtam egy csomag(nem egy szelet) nápolyit plusz egy 100 grammos csoki mikulást, na meg ettem rá 2 darab szaloncukrot is. Az a mázlim, hogy nem vagyok hízékony típus, sportolok is. Sosem veszek magamnak édességet, de ha kapok nincs megállás.
2012. dec. 12. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én mindig, minden évszakban éhes vagyok. :(
2012. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Télen a szervezetnek több enegriára van szüksége így többet is kívánunk enni. Ez egy normális folyamat... csak sajnos tavasszal meg nem győzi az ember leadni... de szerencsére nyáron meg inkább csak iszunk így akkor lemegy a maradék felesleg is.
2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha sportolsz akkor meg pláne többet kíván a szervezeted....
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen csakhogy én egy 160 centis 55 kilós nő vagyok, méretemhez képest sokat eszem.
2012. dec. 12. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
én vacsira ettem 2 szelet pizzát és islert..
2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tegnap éjjel olyan éhség tört rám, hogy kizabáltam a hűtőt!

(és még a másnapra eltett sörömet is megittam)

Pluszba egy tábla BOCI :)

2012. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen hidegebb van és bennünk van az ösztön, hogy több zsírt kell elraktározni. Én nem csak éhesebb vagyok ilyenkor, hanem hízlalósabb kajákat is kívánok. Nyáron melegben gyakran egy salátát is alig bírok legyűrni, ilyenkor meg csak a sok, kalóriadús kajától múlik el az éhségem. Az édességet nem szeretem, de ha szeretném, tuti, hogy naponta megennék öt tábla csokit. Szerencsére én sem vagyok hízékony, szóval nincs ezzel problémám. :D
2012. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Igen főleg édességeket kívánok :P
2012. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én télen nyáron csokit cukorral:)
2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tavaly olvastam egy cikket arról, hogy hidegebb szobában az ember jobban kívánja az evést. Ott jól ki volt fejtve, csak sajnos nem jegyeztem meg, csak maga a tény ragadt meg a fejemben...
2012. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!