Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez tényleg undorító?

Ez tényleg undorító?

Figyelt kérdés

Valahogy feljött az 'táplálkozási szokás' mint besszédtéma... Én eleve szeretem a bizar dolgokat, az új és különleges ízeket. Most pl azon akadtak ki, hogy ma reggelire ilyen szendvicset ellem: pirítós kenyér, sajt (ráolvasztva) majonéz, sonka, baracklekvár. Nagyon finom volt. Most is egy ilyen szendvicset eszek csak sajt nélkül. :D

Régebben pedig azon akadtak ki, hogy a bundás kenyeret tejföllel és cukorral eszem. Feléjük ezt paradicsommal szokás...


Miért tartják ezt undorítónak? Úgyis eggyhelyre megy... :D



2012. dec. 17. 17:19
 1/8 anonim válasza:
81%

én nem tartom undorítónak :)

csak azon csodálkozom, hogy nincs hasmarsod :D

2012. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:
73%

Általában furcsa az édes-húsos párosítás elsőre, bizonyos dolgoknál tényleg elég idegennek tűnik. Persze csak elsőre, hiszen van sokféle igen finom étel, ami pont ettől jó. Pl. Hawaii pizza, szatmári csirkemell, barackos csirke, camembert áfonyamártással, pulykasült gyümölcsmártással, stb…


Ők azért tartják undorítónak, mert ragaszkodnak a saját szokásaikhoz. Bizonyos ízpárosítások tényleg működhetnek rosszul, de amit leírtál, azt megkóstolnám én is. (Esetleg a majonézt kihagynám.)

2012. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nem
2012. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 doboszoli ***** válasza:
75%

Abszolút nem!!

Ha neked ízlik, mindenki b....hatja!

2012. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Van egy német mondás, leforditva ennyi: amit a paraszt nem ismer, azt nem eszi meg. (Nénetben a paraszt szónak nincs semmilyen negativ jelentése, az egyszerü ember szinonimájaként használják).


Ez arra (is) utal, hogy sokan vakon ragaszkodnak a megszokott etelekhez, izekhez, és meg sem próbálnak újat megkóstolni.


Amiket felsoroltál azok nem megszokott párositások MO-on, de sok helyen a hasonló összeállitás egyáltalán nem furcsa.

2012. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megnyugodtam... nem nekem van ízlésficamom! :D
2012. dec. 17. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemétkaják egymásra halmozva. Én nem enném meg, de neked egészségedre!
2012. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:

Utolsó "elfelejtette" írni, hogy ez csak "egy vélemény".

Így teljes a kép.

2012. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!