Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt gyk-n ennyi...

Miért van itt gyk-n ennyi undorító, rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket,és azt látom,hogy a válaszokban mennek az oltogatások,a bunkó hozzászólások.Tettem fel már én is pár kérdést és volt,hogy nem is a kérdésemre válaszoltak,hanem terelték a témát teljesen más irányba...Sőt olyannal is találkoztam,hogy a magánéletemben kezdtek el turkálni egy kérdés alapján,holott semmi olyan dolgot nem írtam magamról...Annyi sok undorító ember van.Mennek a lepontozások,csak azért,mert az én értékrendem vagy akárki másé nem egyezik az illetőével.És ugyanígy igaz a felpontozásokra is.Ha valami ocsmány hozzászólást írnak,és az bejön az embereknek,megy a pozitív szavazat,még akkor is,ha a válasznak semmi köze a kérdéshez!Ez annyira gyerekes!És az a baj,hogy sok felnőtt ember műveli ezt arc nélkül ezen az oldalon,csakhogy kiélhesse a mindennapi stresszt,és anonim sértsen meg embereket!

2012. aug. 30. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Tudod magánéleti kérdéseket amik elég bensőségesek nem itt kéne feltenni a sok bunkónak.Ők/én/mi bunkók vagyunk te meg ostoba.

Meg kell mondjam amikor jönnek a napi:"szerintetek átlagon felüli vagyok" és satöbbi kérdések én is díjazom egyesek humorát.

2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te sem tudsz olvasni :) Ott van leírva,hogy kitérnek a magánéletemre,közben meg SOSEM teszek fel ilyen jellegű kérdést.Pont a rólad hasonlókról van szó ebben a kérdésben! Ostobázol,sértegetsz.Hogy jössz te ehhez?
2012. aug. 30. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem bunkóztak már le itt, de nem veszem sértésnek, mert sajnos a magyar emberek ilyenek, névtelenség mögé bújva oltjuk a másikat.

és azzal a válaszolóval értek egyet akinek jól esik humorizálni egy kicsit egy IQ-bajnok kérdésre.

ne gondold kedves kérdező hogy ha valaki vicceset válaszol az mindjárt tapló.

2012. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sok rosszindulatu ember van, akinek az az öröm ha másnak hülyeséget válaszol. És szerintem a magán életi kérdéseket is ki lehet írni, és mindenféle kérdést. Pont az lenne a lényeg, hogy ezen az oldalon ismeretlenek maradhatunk és bármilyen kérédst feltehetünk mert az nem lesz ciki, vagy kínos. Úgy sem ismer senki. És talán valaki még értelmes választ is tud rá adni.

De amugy ma én is ezen gondolkoztam, hogy miért van ennyi rosszindulatú ember itt gyakorin. pl tettem fel egy kérdést ami nekem nagyon fontos lett volna, már 25 válasz érkezett rá, de egyik sem a kérdésemre válaszol. Csak mindeki oltja egymást meg veszekednek : /

2012. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Hát mán bocs de néha ezeket az ilyen válszokat ki provokálják!Mint van eggy olyan kérdés hogy ,,Miért néznek melegnek?",és itt le írja hogy nem csinált semmit csak le smárolt egy fiut,meg szereti a srácokat ennyi.Erre mit lehet mondani??Azt hogy ,,mer meleg vagy azér" ennyi és ezt az ilyenek bunkónak mondják.Meg hogy ,,Miért sértõdnek meg az átlag emberek ha azt mondom hogy jobb vagyok náluk??",erre mit lehet mondani,azt hogy ,,mert egy nagy képû k#csög vagy!",és ez nem bunkóság,ha nem az igazság!
2012. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt trollok vannak, nem bunkó emberek. Ezek a valóságban meg sem mernek szólalni, ezért itt trollkodnak egy picit, ezen nem megsértődni kell, hanem röhögni, te is vedd a lapot és szólogass be másoknak XDXD Trollkodjál te is egy kicsit
2012. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Trolololo

Problem??

Amúgy én a való életbe is troll vagyok,de nem az a bunkó hanem az a mindenki röhög rajtad troll.

Egyszer amikor kánikula volt,ki jukasztottam egy kupakot,bele rejtettem egy slagot,tele töltöttem vizzel.Majd át hívtam az eggyik haveromat aki hatalmas trollnak tartja magát,persze nyomta a szöveget hogy meleg van.Erre számítottam,az orra alá tettem a meg hackelt flakont.Majd meg kérdeztem hogy kér-e inni erre azt mondta hogy persze,ránézett az üvegre amit a feje elé tettem,majd megq nyomtam a flakont és a csövön (amit bele tettem a kijukasztott kupakba) csak úgy jött a víz belõle minta víz ágyú.Egyenesen az arcába XD.És végre eldõlt a vita hogy ki a nagyobb troll

2012. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszed el, de úgy találtam rá a kérdésedre, hogy pont ezt szerettem volna én is kérdezni:), és pont ilyen okokból kifolyólag, ugyanezeket tapasztaltam én is, saját kérdésem miatt is és más kérdésénél is. 1 valaki elkezdi támadni a kérdezőt, és a többi is ráveti magát... Én sem értem, olyan ez, mintha egyesek csak azért jönnének ide, hogy belekössenek valakibe, sértegessék, tehát "bántsák" következmények nélkül. Lehetséges, hogy ettől érzik magukat többnek, jobbnak. De piszkosul sok rosszindulatú ember jár itt! Felháborító, mert úgy gondolom, ha valaki segíteni nem tud a "tudásával" a válaszadásban, akkor ne is ártson.
2012. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azért van, mert rengeteg az undorito ember, és itt nincs kinnt a név szóval mindenki előveszi az igazi énjét. Ennyi.
2012. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!