Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van Komáromban Norbi update bolt?

Van Komáromban Norbi update bolt?

Figyelt kérdés
A honlapjuk szerint kettő is van, de én csak egyet láttam, és még berendezés alatt van. Aki ismerős arra felé, tudna segíteni?
2012. dec. 18. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon nyomós érvekkel tudom alátámasztani, hogy miért nem akarsz ilyen divatszemét 'élelmiszert' venni :(
2012. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a másik Komárnoban van,azaz a határ másik oldalán,de nem vagyok ismerős arra,csak tipp.
2012. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Kíváncsian hallgatom a véleményed.
2012. dec. 19. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik érvem, hogy a fogyásodhoz sokkal olcsóbban is bevásárolhatsz. Szimplán követni kell az Update elvet: alacsony glikémiás indexű élelmiszereket fogyasszunk, ezek nem indítják be a zsírraktározást. (Eddig jó is az Update!)


A másik érvem nem anyagi, hanem egészség vonatkozású. Az Update is csak egy élelmiszeripari cég, nem kell azt hinni, hogy amiket gyártanak az jó. A hízásért valóban felelős cukrokat, keményítőt vegyszerekkel helyettesítik. A cukrokat (főleg a régebbi termékeikben, most már nyitottabbak az egészségesebb dolgokra, mert van rá igény) mesterséges édesítőkkel helyettesítik, amiket egy komoly hozzáértő sem tarthat jobbnak vagy kevésbé károsnak a cukroknál.

A keményítőt (lisztes termékekben) búza gluténnal és szója liszttel helyettesítik, egyik sem alkalmas emberi fogyasztásra, az elhízást leszámítva a modern korban elterjedt civilizációs betegségekért ezek az anyagok felelősek! Csak az átlag elhízott, beteg ember glutént a normális kenyérrel, tésztával, süteménnyel viszi be (ma már feldolgozott élelmiszerekben, bármibe belekerülhet sajnos). Az Update péktermékek többszörös mennyiséget tartalmaznak gluténból, és szójalisztet.


Számos bélbetegség, allergiák, autoimmun betegségek (pajzsmirigy gyulladás következtében kialakult alulműködés, azaz egy komoly elhízási ok is!) ízületi és egyéb gyulladásos betegségek mind az állandó gluténfogyasztás 'számlájára' írhatók.


Valójában ha hagyományosan húsokat, zöldségeket ennénk, akkor nem csak hogy egészségesen táplálkoznánk, de csodák csodájára még egész nap "Update 1-et" ennénk, és le is fogynánk. Akiben elég elkötelezettség van a táplálkozása megváltoztatására, anyagi forrása ehhez, az nagyon szomorú ha megtévesztve az Update felé változtat, ahelyett hogy bármely hagyományos piacon vásárolna alacsony szénhidráttartalmú élelmiszereket.


Még egy nagyon gyakran hízást okozó és problémás anyagról megfeledkezik az Update, ezek a tejfehérjék, a tejtermékekben lévő marhainzulin valamint egyéb hormonok.


Ön hogy ezt elolvasta, kapott egy igen komoly és kételkedésre okot adó látásmódot, remélem élni fog ezzel a kis tudásmorzsával, esetleg némi utánajárással kibővíti ismereteit és valóban igazolódnak a figyelmeztetéseim, és ezt nem a saját bőrén kell megtapasztalnia.

2012. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Nem akarok szigorúan update szerint enni, csak karácsonyra akartam tőlük bejglit venni, mert most visszafogtam a cukorfogyasztast, viszont imádom az édességet.
2012. dec. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!