Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az ital?

Mi lehetett ez az ital?

Figyelt kérdés
Néhány éve kínáltak egy itallal, amit azóta is keresek, de képtelen vagyok rájönni, hogy melyik lehet az. Egy koromfekete italról van szó, melynek olyan ánizsos-negrós íze van, tehát hasonlít a fekete abszinthoz, de alkoholmentes, és egy nagyon kicsit mentolos és kólaszerű íze is van. Az illata olyasmi volt, mint az édesköményé, vagy mikor épp egy biopatikába lép be az ember, tudjátok, az a tömény gyógynövényillat. Nagyon finom volt, legalábbis nekem, mert rajtam kívül senkinek se ízlett, szal az egész üveggel én ittam meg :D (Műanyag flakonban volt, ezért sem tudom, hogy milyen ital lehetett.) Remélem tud vki segíteni ebben, mert jó lenne megint olyat inni. :3
2012. dec. 20. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kofola lehetett. Nagyon undormány szerintem, de egészségedre, ha az volt :D
2012. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kofola?
2012. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kofola, a szlovák csoda.
2012. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kofola.
2012. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kofola :)
2012. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :D
2012. dec. 20. 17:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam viszont, hogy a kofola szénsavas ital. Amit én ittam, abban egy deka szénsav se volt :D
2012. dec. 20. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Már biztos kiment belőle a szénsav! :D
2012. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!