Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a csokiról?

Hogyan szokjak le a csokiról?

Figyelt kérdés
Állandó csokievő vágyam van és egy idő után alig bírom ki hogy ne egyek ha van itthon. Igazából ki se bírom ://

2013. jan. 2. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én sem :D szerintem a csokiról nem lehet leszokni :)
2013. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Le lehet. Ha nincs pénzed rá pár hétig utána már nem kívánod.
2013. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Régen én is ilyen voltam ( kisebb koromban 8-14 ), csak aztán jöttek a lyukas fogak és azóta ha csokit eszem olyan mintha marná a fogaimat, de fura, hogy ez csak pár csoki idézi elő.. És igazából azóta nem nagyon eszek csokit, tényleg csak akkor ha éppen születésnap,névnap vagy valamilyen ünnep van.. Ezzel nem arra célzok hogy tedd tönkre a fogadat :D csak nehogy neked is ilyen fogproblémáid legyenek a későbbiekben!
2013. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj mértéket tartani.

Ha van is otthon, akkor beszéld be magadnak, hogy csak egy kis kockát szabad minden nap megenned.

Jó megoldás az is, ha nem veszel csokoládét.

Én nagyböjtben csináltam régebben azt, hogy kitettem a polcra a kedvenc csokimat (rizses milka), s ahhoz nem volt szabad a 40 nap alatt hozzányúlni.


Kis lépésenként haladj. Ne tagadd meg teljesen, csak minimalizáld. Már az is fél siker.

Nem beszélve arról, hogy az állóképességedet is edzed.

2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell leszoknod a csokiról, mert sok jó tulajdonsága van, alapvetően egy értékes valami. Amivel baj van, az a cukor meg egyéb szemetek, amiket belekevernek a rosszabb fajtákba. Szóval ha lehet, akkor fekete csokit egyél, és abból is a jobb minőségűeket.
2013. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!