Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az 1 órája...

Az normális, hogy az 1 órája készített első banán turmixom-tol fejfajasom van? Én rohadt töménynek éreztem. Lehet a 3 evőkanál cukor volt sok. Vagy a tej volt kevés? Fél liter tej elég bele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Oszt mégis mekkora mennyiséghez?

1 banánhoz vagy 1000hez?

Mondjuk eleve nem értem cukor minek bele.

2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én cukrot nem is rakok bele, csak tej és banán, azt nem tudom mennyi tej csak úgy öntök bele valamennyit.
2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2db banánhoz. Akkor jah, a cukor lehetett a probléma. :) Egyébként az interneten olvastam az elkészítését. Gondoltam kipróbálom. Legközelebb akkor cukor nélkül próbálom.
2013. jan. 8. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos attol faj a fejed? Szerintem sem a banan, sem a tej, sem a cukor nem okoz fejfajast. Amugy ha teszel is bele cukrot a 3ek az sok. En vanilia fagyit szoktam, bar az inkabb banan milkshake.
2013. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti ettől van,mert rögtön utána kezdett el fájni a fejem. Nah mindegy.Legközelebb cukor nélkül próbálom ki és több tejjel.
2013. jan. 8. 15:40
 6/7 anonim válasza:
legnagyobb kukaságot csináltál. tejet semmilyen körülmények között nem eszünk iszunk gyülölccsel. A lehető legtonn ámá-t ez termeli (mire nem jó az ayurveda) lehetséges hogy ettől fájt a fejed vagy bármid.
2013. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
legtöbb*
2013. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!