Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Utálom a paradicsomot, normális?

Utálom a paradicsomot, normális?

Figyelt kérdés
De ha nem érzem az ízét pl. ketchup akkor meg tudom enni.Amúgy az egész család imádja csak én nem.!

2013. jan. 2. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Mindenki utál valamit annyira, hogy képtelen megenni, és ez mások számára érthetetlen.

Te a paradicsomot utálod, nincs ezzel semmi baj.

2013. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen én is utálom. A főtt ételekben nem.
2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én a paprikát gyűlölöm, szóval normális. :)
2013. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sincs előírva, hogy mindenkinek mindent szeretni kell. Te a paradicsomot utálod, más a spenótot. Ennyi.
2013. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! .)
2013. jan. 2. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenki utál valamit . Egyébként én is úgy vagyok a paradicsommal ahogy te .


Én még a májjal vagyok így . A májat egyáltalán nem eszem meg , de a májkrémet szeretem .

2013. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mindenkinek más az ízlése, és ez így van jól.
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkori rossz élmény miatt semmit nem vagyok képes megenni ami bármilyen formában kapcsolodik a paradicsomhoz...
2013. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Balois válasza:
50%

a paradicsomot az összes létező formában imádom.

mindenkor és mindenhogyan.

ellenben a dinnyétől kiütést kapok. émelygés kerülget a gondolatára is. egyszer gyümölcslevest rendeltem, és mikor kihozták, akkor láttam, hogy "görög". azaz nem meggyből, hanem s.dinnyéből volt elkészítve. ha ahogy jött, úgy ment is. nem érdekelt, hogy mi történik vele, csak takarítsák el onnan. pedig nem vagyok egy visszaküldős fajta. egyszerűen gyűlölöm a dinnyét.

szerencsére sok gyümölcs, és zöldség van, így mindenki megtalálja köztük azokat, amelyekkel békében megfér.

2013. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!