Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Lidl-ben kapható disznótoros...

A Lidl-ben kapható disznótoros csomag finom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, finom! :)
2013. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem, de úgy emlékszem, hogy nem annyira volt finom. De ízlések és pofonok... lehet, hogy te másfajtát meg sem fogsz utána enni.
2013. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
a csomag finom:)ami benne van ill amiből készült és ahogy azt meg szerintem nem szeretnéd tudni...
2013. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretném tudni! Oszlasd el a homályt légyszíves! Egyébként tényleg finom, érdemes kipróbálni!
2013. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi egyszer vettünk olyat, olyan szaga volt, mint mikor nem mossák ki rendesen a belet (magyarul sz@rszaga). Többet nem vettünk.

Eddig ez az egyetlen rossz tapasztalatunk a bolttal.

2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont most eszem a Lidl disznótorosát.

Semmi szaga nem volt és nagyon finom, pedig különösebben nem a kedvenc kajám a disznótoros.

2014. febr. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!