Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » KFC vélemények?

KFC vélemények?

Figyelt kérdés
Aki esetleg dolgozott már ott mondana valamit arról, hogy hogyan készítik a húsokat, van-e benne valami piszkos dolog, disznóság?

2013. jan. 9. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én nem dolgoztam ott, de egy ismerősöm igen (5-6 éve) és mondta, hogy ő előtte szerette azokat a kajákat de teljesen megundorodott tőlük :/ Nyilván oka volt.
2013. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ezt mondja aki ilyen gyorsétteremben dolgozik vagy dolgozott.


Ott nagyon szigorú előírások vannak és sok higiéniás szabályt be kell nekik tartani.

2013. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
[link] nézd meg és dönts. Én nem eszem már Mc/burger kinges és KFC sem nem csak emiatt.
2013. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az nem lehet egy tyúk agya! Ahhoz túl nagy!
2013. jan. 11. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Örüljön neki, hogy azt kapott.

A rántott agyvelő nagyon finom!

Ez senkit sem tántorítana el a gyorséttermektől!

Volt olyan is régebben, hogy egy négernő egy bepanírozott tyúkfejet talált a kajájában és azzal együtt volt lefényképezve.

Inkább örülne neki, hogy ilyen csemegét kapott mint, hogy feljelenti az éttermet! :) :D XD

2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Találtam is róla egy képet.


[link]


Itt a csirke fejes. Ebből is ki lehetett volna szedni a csirke agyát! :) :D XD

2013. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm a mekiben dolgozott, és ették is azt a kaját. Nem beszélt semmi gusztustalanságról. Max attól undorodhatnak meg tőle, hogy mindennap azt eszik, mivel kapnak oda szóló étkezési utalványt a cégtől. Az más tészta, hogy én nem szeretem a gyorséttermi kajákat, de nem azért mert undorító, csak az ízvilága számomra szegényes.
2013. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát bazeg el is hiszem hogy megundorodik tőle az aki egész nap azt pakolja jobbra-balra, nézi, szagolja esetleg eszi is. Egész napokat állnak ott a sültkrumpli szagban, ki akarna akkor még azok után azt enni vacsira?

Amúgy amit linkeltetek az "angol fiatalember" az egy jó nagy barom. Hallgatott volna bölcs maradt volna.

Egyértelműen látszik hogy mi az a képen, ehető és hozzá szokott tartozni a csirke háthoz. Ha nem tetszik meg ott lehet hagyni, ahogy a bőrét se mindenki eszi meg. Nem is lenne rossz ötlet ha lehetne csirke agyat is kérni, én imádnám. Minden esetre a happogó hülyegyerekre visszatérve, hatalmas facepalm.

2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam KFC-ben és semmi disznóság nincs benne,láttam hogyan gyúrják a húsokat,pácolják,stb. semmi különös nincs benne!
2023. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!