Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy a zölde...

Az lehetséges hogy a zölde teától járok ennyit nagy wczni?

Figyelt kérdés

naponta 2 bögrét megiszom. És egy nap leglább 3x elmegyek nagy wczni, nem sokat...de mindig keveset....attól lehet?


(NORMÁLIS VÁLASZOKAT)


2013. jan. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a teának ilyen hatása van. Vizelethajtású.
2013. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

természetesen a zöld tea rengeteg jótékony hatása mellett ez egy úgymond " hátrány " lehet ugyanis a zöld tea salaktalanító hatású nagyon sokat pisilsz és nagy wczel tőle de így fogyaszt és tisztítja a szervezetet és az nagyon jó neki :) az agyműködésre is rendkívül jó hatással van és segít megelőzni számos érrendszeri és szívbetegséget meg még egy csomó dolgot :) én aztmondom hogy emiatt ne hagyd abba és in sok zöldteát iszom de egy idő után ez is "beáll " és akkor majd nem fogsz annyit a wcre járkálni :)

remélem segítettem :)

2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ezeket nem tudtam:) Köszönöm szépen! :) sokat segítettél!
2013. jan. 16. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Beírod, hogy zöld tea és egy csomó mindent találsz róla!


Én is hallottam róla, hogy vizelethajtó és, hogy jótékony hatású, egészséges fogyasztani, stb.

De azt nem, hogy nagy wc-zni is fogsz miatta! :) :D XD


Én is sok zöld teát szoktam inni, de nekem azért vizelet hajtó mert mennyiségileg sokat iszom belőle. :)

2013. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak este, vacsora előtt iszom egy csészével, az is rendben-tart, és akkor napközben bárhol jársz, nem ér "meglepetés".
2013. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a zöld tea nem azért vizelethajtó mert sokat iszol belőle... a zöld tea amúgy is vizelethajtó és igen valakinél a nagy wc dolgot is beindítja , vagyis többet tisztít a szervezetén..
2013. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De nekem azért is az, mert nagyon sokat iszok belőle! :) :D
2013. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!