Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyit mennyi idő alatt...

Ennyit mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Rendszeresen futok (rosszabb napokon 3-4et, jobbakon 5-6 kmt), olyan heti 5-6szor, és naponta csinálok feülést, guggolásokat, meg ilyeneket ( ezt lassan több mint két hónapja, és amúgy izmosdtam is szerencsére.)És mostanában nagyon odafigyelek mit eszek, szénhidrátot igyekszem délután kerülni, és napi 5x eszem kb, főleg salátákat, meg fehérjét. És sok vizet iszom, nem szoktam cukrosat inni nagyon, és napi 1,5 l limonádét cukor nélkül tuti megiszom. És voltak mélypontok, dee ezalatt a 2 hónap alatt is eredményeket értem el, de már kezdek belefáradni, hogy ezt a témát nézem mindig a gyakorikérdéseken, mintha 70 kg lenni, 164 centi létemre... És hogy mindig számolgatom a kalóriákat, meg ilyesmik. Mert most már tényleg nincs rajtam sok, olyan 52-42 kiló között lehetek ( rossz a mérleg... :D ). ÉÉs amúgy 16 vagyok.
2012. aug. 8. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

nem a testeddel van a baj hanem a lelkeddel...

Meg még fogsz te formásodni ne félj.

2012. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!