Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tesco-s termékről panaszt hol...

Tesco-s termékről panaszt hol tehetnék?

Figyelt kérdés
Megnéztem a honlapjukat , de egyszerűen nem találok elérhetőséget , e-mail címet , semmit . Nem akarok bemenni az üzletbe (nem lakunk túl közel a tesco-hoz) nem hiszem hogy ott meg is hallgatnák a "bajom" úgy hogy történjen is valami .
2009. aug. 30. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
menj el a tescoba
2009. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Fogyasztóvédelmiseknél, ANTSZ. Semmiképp ne a Tesconál reklamálj, mert eltusolják! Tudom, mert Tescoban dolgoztam. Undorító, amit művelnek a vevőkkel...

Egyébként mi volt a gond?

2009. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Minden TESCO-ban van Ügyfélszolgálat : ott tehetsz panaszt a termékkel kapcsolatban!

Beviszed a terméket, blokkot és előadod a siralmadat.

Többnyire azonnal visszaveszik, ha jogos a panaszod vagy kicserélik egy hibátlanra.

Emailben hiába teszel panaszt, nem látják a terméket, nem tudják a távolból megítélni, hogy jogos-e a panaszod vagy nem.


Személyesen vásároltál, ugyanott kell reklamálnod is személyesen!

2009. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

[link]

:D

2009. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg ne a tescoban tegyél panaszt, mert eltusolják! Fogyasztóvédelem, ÁNTSZ
2009. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Megértem a rossz tapasztalatokat,de az hogy eltusolják,az rágalom.A Tesconak KÖTELESSÉGE a hibás terméket visszavenni vagy megjavíttatni,ha nem a vevő tett benne kárt.Nem tusolhatják el.Ha panaszt teszel a fogyasztóvédelemnél,ők is előbb azt kérdezik meg,miért nem vitted vissza.

Ügyfélszolgálati pult a legkisebb Tescoban is van (én is dolgoztam egy ilyen pultban a GYedem előtt)

2009. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

A fogyasztóvédelemhez bárki bármilyen panasszal bemehet.Nem fogják kérdezni, hogy miért nem az illetékeseknél reklamálsz, főleg ha egy multi cégről van szó.

Az, hogy te pultos voltál, nem jelenti, azt hogy mindenről tudsz! Ugyanis, van, hogy valaki "feljebb" reklamál, és azt bizony próbálják egy doboz csokival, ajándékkosárral elsimítani...

2009. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már...
2009. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Évek óta veszek a tescoba pl. tescos lisztet, sose volt bajom vele . Most viszont az egyik zacskó lisztem tele volt fekete bogarakkal . Rendesen le volt ragasztva , nem mászhattak bele , meg ha nálam másztak bele ami szerintem képtelenség akkor miért csak abba az egybe ?
2009. aug. 31. 09:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne haragudj,de EZÉRT akarsz a fogyasztóvédőkhöz menni? Simán kicserélik.
2009. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!