Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tesco-s termékről panaszt hol...

Tesco-s termékről panaszt hol tehetnék?

Figyelt kérdés
Megnéztem a honlapjukat , de egyszerűen nem találok elérhetőséget , e-mail címet , semmit . Nem akarok bemenni az üzletbe (nem lakunk túl közel a tesco-hoz) nem hiszem hogy ott meg is hallgatnák a "bajom" úgy hogy történjen is valami .
2009. aug. 30. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a hasznos válasz,aki rögtön feljelentene? NA ja....békésen már egy kiló lisztet se lehet elintézni mi?
2009. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A liszt tényleg nem a Tesco hibája, hanem a malomé! Ez az állategészségügyisekre tartozik, és a malomban kell kivizsgálni, mert a lárvák már ott belekerültek a lisztbe, amikor csomagolták, a polcon a boltban pedig kikeltek.
2009. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, ha nálad nem mászhattak bele, mert le volt ragasztva rendesen, a boltban már igen??

Egyébként azért csak abban az egy zacsiban voltak bogarak, mert különböző szállítmány gabonákat őrölnek meg, hiába egy a dátum a csomagoláson, az nem biztos, hogy egy és ugyanazon őrlemény van az összes zacskóban, amit vettél.

Pék vagyok, tudom, miről beszélek. én is találkoztam már érdekes lisztekkel...

2009. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le ! Van egy panaszom amivel nem tudom hova forduljak , erre kértem segítséget , amit meg is köszönök mindenkinek ! Nekem nem az lenne a lényeg hogy kicseréljék , hanem hogy ne forduljon többé ilyen elő .
2009. szept. 2. 14:04
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A vevőpulton van egy doboz az van ráírva,hogy "levél az igazgatónak",vagy valami hasonló.Én oda dobtam be a panaszomat,3-4 hét múlva ajánlott levélben kaptam válasz,de ajándékot nem.

Az én problémám az volt,hogy az eladó elküldött a polctól,mert nem tud tőlem pakolni!!!!!(Jászberény)

2009. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod kiszűrni,minden csomag lisztet nem bonthatnak ki.Ez NEM a Tesco hibája,ennek ellenért kötelesek kicserélni.
2009. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fogyasztó védelemnél kell panaszt tenned!
2009. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!