Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc joghurtod?

Melyik a kedvenc joghurtod?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 13:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Most én is agyaltam, hogy melyik is lenne praktikusabb, a kis üveges, vagy a nagy edényes ... nekem van egy fagyi gépem, de abban az idők során tönkre ment a bele való tál, szerintetek lehet venni hozzá külön valahol ? Hol nézhetném meg, még igazából nem álltam rá erre a témára, de most már rá fogok ?:)
2013. jan. 20. 15:18
 22/26 anonim ***** válasza:
Az még tejből volt.
2013. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A Félegyházi Tejüzemé, az még igazi joghurt, nem úgy mint pl a danone, meg a többi felkapott joghurtutánzat.
2013. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Danone rostos :)
2013. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A Danone natúr, az Danone Activia natúr és a Veszprémtej joghurt plusszát viszont sok helyen lehet kapni, és oltónak ezek működnek.


Amúgy a Danone kb olyan, mint ha levegőt ennél. ami azért nem az igazi joghurt jellemzője.


A otthon készített az sokkal jobb, és egy olyan különbség is lesz, hogy nem olyan egyen kinézete, de ezen ne múljon.

2013. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sok van.


A top kedvenceim a piros gyümölcsös és a kiwis gabonás Activia. Szeretem a Zott Sanee joghurtdesszerteket is, abból az epres a legjobb szerintem. Ami még jó, a sztracsatellás és a citromos túrótortás Danone görög joghurt. Volt vmi mangós-maracujás is, már nem emlékszem a márkára, de nagyon finom volt. A Könnyű és finomból szeretem a barackost, a sima Activiából pedig a meggyest és az eprest.

2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!