Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Dr. Pepper hazánkban nem...

A Dr. Pepper hazánkban nem ugyanaz mint külföldön?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy érzem, hogy a Mo.-on kapható Dr. Pepper íze nem egészen olyan mint a külföldi. Lehetséges ez? Amit Ausztriában vettem annak megvolt a mandulás aromája, amit itthon az pedig olyan szódás kissé édes de semmi jellegzetes ízt nem tudok kivenni belőle pedig nem járt le. Viccesnek tűnhet de ha az üvegbe szagolok akkor a szódás vagy boros-kóla halvány illata üt vissza belőle és az izében is. Folyamatosan vettem mostanában és egyiknél sem jött elő az íz amit vártam, külföldről hozattam egyet ott egyértelműen érezhető a mandula. Ide csak a selejt érkezik?

2013. jan. 20. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Idő közben arra is gondoltam, hogy éppen kifoghattam egy rosszul kezelt áru sorozatot? Mert az első 2 üveg amit itthon vettem az jó volt, a következők már rosszak.
2013. jan. 20. 18:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit most a Tescoban meg a Sparban lehet kapni, azokat Csehországban gyártják.

Igen, van ízbeni eltérés, különbség.

Nekem illatra meg ízre is megvan a mandulás-marcipános íz világ.

De szerintem ez nem olyan édes mint az igazi Dr.Pepperek.

2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben, akkor valószínűleg kifogtam pár selejtet, legközelebb újra megpróbálom - mert amiket most itthon tárolok 2 üveg, mindegyiknek furcsa- kellemetlen szaga és íze van
2013. jan. 20. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Lehel csarnokban vettem Dr. Peppert, ha jól látom a flakonon, akkor ezt Németországban gyártották (már ha nem más állt a pluszban ráragasztott fehér matricán, amiről már lekopott a felirat). Annyit hallottam már itt róla, hogy gondoltam kipróbálom. Nem tudom, milyen a külföldön kapható íze, nekem minden esetre nagyon nem jön be. Azért aki szereti, az nézze meg ott, ha nem Csehországban gyártottat akar, mert ez szerintem nem onnan jött.
2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az itteniek tényleg undorító ízűek. Ha eredetit akarsz, akkor rendelj a British Shop-ból.
2013. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
British Store, bocsánat.
2013. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem a BS-t - de időnként járok külföldre is, ott is megnézem újra
2013. jan. 21. 06:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Időközben teszteltem, egy ausztriai és egy itthon kapható verziót. Iszonyatos az eltérés, a Mo-n kapható büdös, hasonlóan mint az olcsó kólák amire American Cola vagy egyebeket írnak. A külföldi erősen mandulás illatú. Szóval van különbség, nem is csoda, hogy aki itthon veszi a Sparban pl. az azt mondja, hogy rossz. Kegyetlenül rossz!
2013. jan. 27. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem büdös és nem is kegyetlenül rossz.

Az ilyen noname colák, meg üdítőitalok nah azok rosszak, azokból kiérezni a műanyagot, a festéket, stb-t.

Ez a Dr. Pepper ahoz képest nagyon is jó, van egy kicsi mandulás-marcipános illata ennek is. Nem olyan erős meg nem olyan édes, de azért jó, ennyi pénzért. :)


Szoktam venni itthon is olyan Dr Peppert amire rá van írva, hogy készült Anglia, Amerika, stb. Tehát külföldről hozták be és igen, érezhető a különbség. :)

2013. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!