Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok megmarad fött fácán...

Sok megmarad fött fácán húsból mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A vasárnapi fácán levesböl elég sok fött hús meg maradt a leves mind elfogyott..
2013. jan. 22. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Daráld meg és csinálj fasírtot belőle.
2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Sózd, fűszerezd, tűzdeld meg fokhagymával, füstölt szalonnával, tepsibe egy kevéske zsírban tedd a sütőben. A fácánnak van annyira ízerős húsa, hogy egy kis sültet valami körettel még a családnak tudsz belőle csinálni.


2. Faragd le a csontról a husit, kockázd vagy csíkozd fel, kis hagymás zsíron fűszerekkel vagy brassóit vagy valami tokányfélét akármilyen mártással, főtt rizs, stb. körettel. Lehet sajtmártás, gombamártás, mexikói vagy éppen valami lecsós-alap. Fel lehet azt még dobni.

2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze megdarálva készíthetsz belőle rakott káposztát is akár hordós aprókáposztából, akár kelkáposztából.
2013. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj belöle hússalátát. Fasirtnak nem való, mert nagyon száraz a húsa.
2013. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 doboszoli ***** válasza:

Csak egy vélemény:

A megfőtt húst csak önmagában lehet fogyasztani, esetleg valamilyen szósszal.(paradicsom, torma, stb.)

Egy rókáról egy bőrt...

2013. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@ doboszoli: ezért irtam a hússalátát, ott csak zöldségekkel meg öntettel kell keverni és finom.
2013. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 doboszoli ***** válasza:
OK.
2013. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

LOL

Legközelebb ilyen helyzetben, ha a kérdezőnek nincs ötlete, válaszoljuk neki azt, hogy dobja ki????


(Ezt a megjegyzésedet már máskor is eleresztetted "okításként", és tudjuk nagyon jól, hogy nem a legjobb megoldás. A szükség viszont törvényt bont nagyon sok helyen. Örülj, ha te még nem vagy abban a helyzetben, hogy egy rókáról kénytelen legyél több bőrt is lehúzni! Kár minden alkalommal tenned a megjegyzésedet, tudjuk azt anélkül is!)

2013. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:

1. Nem okítás, csak vélemény, mint ahogy írtam. Nem mindegy.

2. Senki nem sajnál nálam jobban ételt kidobni, de nem vagyok hajlandó megenni romlásgyanús, "defektes", vagy "kényszerátalakított" ételt. Inkább a pirítós...

Valóban nem vagyok ilyen dolgokra kényszerülve, de ha rá lennék, akkor inkább megenném a főtt fácánt mindenféle miskulancia nélkül.

Még egyszer a gyengébbek kedvéért:Ez csak az én véleményem, senkire nézve nem kötelező a megfogadása.

Fogadatlan prókátornak...

2013. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogadatlan prókátor vagyok, én is adtam egy-két tanácsot az újrahasznosítás terén. Te mindenkit ledorongáltál érzésem szerint a hozzászólásoddal, nem csak a kérdezőt.
2013. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!