Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom kenyeret szeretnék...

Finom kenyeret szeretnék venni Budapest 7. kerületében. Melyik pékséget ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új vagyok Pesten és a 7. kerületben lakom.

A legégetőbb problémám az, hogy nem találok jó kenyeret.

Próbáltam már a Lipóti pékséget és az Oktogonnál lévő pékséget is, de egyik sem igazán jött be.


Tudtok ajánlani egy pékséget az Oktogon néhány kilóméteres körzetében, ahol ropogós, tömör kenyeret árulnak és nem valami szagtalan, porhanyós vackot szolgálnak fel kenyér-címszó alatt?


2009. aug. 31. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen pékség, hanem kis éjjel-nappali, de nagyon jó kenyerük van, anyukámék 7.kerületben laknak, mindig ott veszik a kenyeret. Dembinszky utcában van a Nefelejcs-Bethlen Gábor u. közötti szakaszon, közelebb a Bethlenhez. Nagyon jó a kenyerük.
2009. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
O, de jó, hogy a végén sikerült megtalálnom ezt a kérdést. Emlékeztem rá, de akkor még nem tudtam jó kenyeret. Az oldal keresőjébe a kenyér szót beírva többszáz vagy ezer találat jött ki, a végén az Oktogon szót berva jöttél fel. Szóval: A Matchban, lehet, hogy máshol is, de a Blaha Lujza téren, nem az üzletben, hanem a bejáratnál lévő pékségben 3 kilós, óriási parasztkenyér, négybe is vágják, finom békebeli. Úgy néz ki, mint a lipóti, azzal az apró különbséggel, hogy ez jó is.
2009. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!