Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok nyersen tésztát enni?

Szoktatok nyersen tésztát enni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nyers spagettitésztát ropogtatok,chips helyett (azt az előre csomagoltat). Mennyire furcsa ez? Nem lehet tőle bajom,ugye? Nagyon finom az íze,egyszer megkóstoltam kíváncsiságból,azóta ropogtatok.
2013. jan. 24. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, max felszívja a gyomorsavad :)

én a friss nyers tésztából szoktam csipegetni.

2013. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
amióta 11 évesen beletörött egy pennetésztába a fogam azóta nem :D
2013. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa vagy nem... én is imádom!

Sajnos szeretek ilyen keményeket rágcsálni, de nekem is repedt már meg fogam ilyesmitől, szóval próbálom kerülni. Főleg az olyan fogakra veszélyesek, amelyek eleve tömve vannak és már az igazi fogrészek túl vékonyak...!


Nyers egész szemes kávét, fahéj rudat, magokat, műzlit és bármilyen nyers tésztát falnék, de hát nem vezet jóra... drága a fogorvos...

2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is szoktam, szerintem semmi gond nincs vele, amíg nem válik főétellé és nem kilószámra eszed. Ha szereted, edd nyugodtan.
2013. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én is szoktam, de annyira idióta szokás:D Mondjuk én nagyon ritkán csinálom, mert féltem a fogamat...
2013. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kóstoltam már,de nekem nagyon nem jött be.
2013. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De jó látni,hogy nemcsak én vagyok ilyen :-) igen,én is szeretek enni a nyers puha tésztából is.
2013. jan. 24. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Szoktam :) De a friss nyers tésztát még jobban szeretem, van hogy készítek magamnak egy kicsit, és megeszem.
2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én még régebben ettem ilyen keleti műkaja-tésztát (vifon, smack), na azoknak ettem nyersen a tésztáját.:D
2013. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is szoktam! :D csak azt nem szeretem, amikor belemegy a fogamba, és beleragad.

Meg régen (amikor még volt házi tojásunk), a frissen gyúrt tésztát is mindig csipegettem. De már bolti tojással nem tenném meg.

2013. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!