Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Árthat 1 hónapba 2 energia ital?

Árthat 1 hónapba 2 energia ital?

Figyelt kérdés
Azért teszem most fel ezt a kérdést mert nekem 1 vesém van és meg szeretném tudni mennyire lehet-e nekem káros?
2013. jan. 24. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A vesére kifejezetten káros. Egy vesével orosz rulett. Vizet igyál. Orvosod mit javasolt?
2013. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál,de nagyon káros lenne havi 2?
2013. jan. 24. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a kettő... a két karton az nagyon káros lenne hosszú távon, de két kis doboztól havonta nem hinném, hogy bajod lenne egy vesével sem. Tény, hogy káros a vesére, de manapság a legtöbb étel, ital káros valamely szervünkre, sok a vesére. Nem hinném, hogy sokat számít, de NEM VAGYOK ORVOS! Konzultálj vele erről azért. Neked miért számít az a havi kettő? Nem hinném, hogy szükséged lenne rá, de könnyen lehet belőle heti egy, heti kettő, heti négy, napi egy, napi kettő, és így tovább. Ez pedig két, több-kevésbé egészséges vesével rendelkező embernek is megterhelő és sok, nemhogy neked.
2013. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy havi 2 dobozról lenne szó meg amúgy se szeretem azért annyira hogy rászokjak csak néha..nem tudom életemben kb összesen ittam 4-5 dobozzal és most gondoltam hogy veszek holnapra mert megyek jégkorizni és talán valamit segítene nem tudom..:/
2013. jan. 24. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább teákat igyál, piacokon olcsón lehet kapni gyógynövényteákat, gyümölcsteákat. Nézz utána, van olyan, ami kifejezetten vesére jó, kérdezd meg az orvosod szerintem mindenképp. Mindenesetre továbbra is azt mondom, hogy nem hiszem, hogy sokat árthat a havi 2 doboz, de használni sem fog, ez biztos.
2013. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már, nagyon nevetséges ez a trend a GYK-n, hogy azonnal kénsavnak tituláljátok az energiaitalokat akárki akármit kérdez róluk...


8. éve iszom őket, van hogy pár hónapig naponta 2-t, aztán pár hónapig semennyit, de semmi bajom nincs és a veséimnek se, mert más okból vizsgálták.


Hagyjátok már békén szegény ijedős 14 éveseket az ilyen marhaságokkal, hogy tönkreteszi a veséjüket. Nem.

2013. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Havi 2nem àrt szerintem 2strong sem.Napi 2vagyis heti10-11 vesémre nem volt kàros de a gyomromat marta lett is bajom belöle par év utàn
2016. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!