Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a derelyét? Ízlik...

Szeretitek a derelyét? Ízlik nektek? Pl. :A tojásleves, derelye ebédet elfogadnátok? :D

Figyelt kérdés
Szeretitek ezeket az ételeket amiket leirtam?

2013. jan. 25. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet már mot is : Pont jővő heti menünket tervezem . Csütörtökre pont ezt találtam ki...
2013. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Tojásleves épp tegnap fogyott el :-) A derelye is nagyon finom.
2013. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nálunk ma lesz! :D Mind a kettöt szeretem derelyét is meg a tojáslevest is.JÖHETNEK MÉGVÁLASZOK!!!!!!!!!!! :D
2013. jan. 25. 11:06
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a derelyét.

Tojáslevest még nem ettem, az nem tudom milyen.

2013. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Víz,Tojàs,só,bors,talán paradicsomlé.! Neharagudjatok de nem tudom :D De szerintem igy ez vagy nem tudom!DE NAGYON SZERETEM! MÉG JÖHETNEK VÀLASZOK!!!!!!!
2013. jan. 25. 11:15
 6/17 anonim ***** válasza:

tojáslevest gyűlölöm,még menzán sikerült megutáltatniuk velem azóta rá se bírok nézni :S

Viszont derelye nagyon finom.

2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kvittagirl kostold meg a feleségemét utánna csak azt akarsz enni! :D *-*
2013. jan. 25. 11:33
 8/17 anonim ***** válasza:

áhh fúj ne haragudj,de ebbe előítéletes vagyok ha belegondolok az ízére hányingerem lesz.

De azért biztos ügyes a feleséged! :)

2013. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hàt akkor nem!Tudom milyen amikor rám akarnak eröltetni valamit!Utálom a májat!Most is csak hagymásat eszem!Régen ovodába meg suliba 1,2,3 osztályba rám akarták eröltetni én meg kitaláltam hogy alergiás vagyok rá :D :'D :D :D
2013. jan. 25. 11:43
 10/17 anonim ***** válasza:

rafkós:)

Máj az pont olyan kaja amit soha nem ennék meg még ha szarvasgombával öntenék le se. Egyszer véletlenül ettem,azt hittem ott köpöm ki..azt hittem sima pörkölt :(

Meg a karfiol még amit idesorolok amit nem ennék meg hál isten vőlegényem is utálja ezeket a kajákat :D

2013. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!