Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a derelyét? Ízlik...

Szeretitek a derelyét? Ízlik nektek? Pl. :A tojásleves, derelye ebédet elfogadnátok? :D

Figyelt kérdés
Szeretitek ezeket az ételeket amiket leirtam?

2013. jan. 25. 11:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Májon kivül mindent szeretek :D.
2013. jan. 25. 12:03
 12/17 anonim ***** válasza:

derelye jöhet, de a tojásleves...háát, a tojást sem szeretem, és nem is eszem egy ideje.

régen szerettem, de rossz élmények hatására megutáltam.

tojáslevest meg valamikor régen csinált nekem nagymamám, akkor úgy rémlik, hogy finom volt, de mivel itthon nem volt szokás, ezért igazából sose merültem bele a tojásleves rejtelmeibe...:D

2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A tojáslevesbe nincs paradicsom... Köménymag, őrölt pirospaprika, só, liszt, zsiradék és persze tojás. Szeretem a derelyét is, de egészségtelen, hízlaló tele cukorral. Inkább rendes ebédet készítek.
2013. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám! :)


A tojás levest is nagyon szeretem. Azt ettem most a héten 3 napig. De annyira szeretem, hogy egész héten el élnék csak tojáslevesen! :) :D Szóval az jöhet!


A derelye is nagyon finom, nagyon szeretem! Jó lekváros vagy túrós, fahéjas cukorral vagy cukrozott tejföllel leöntve. Nagyon jó! :)


Nekem jöhet mind2! :) :D

2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szeretem mindkettőt.Jöhet.:)

Már tudom mi lesz a holnapi menü.:)

2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem a tojáslevest, egyik nap volt nálunk is

derelyét is szeretem főleg a túrósat, vaniliáscukkoral és tejföllel leöntve de mivel fogyóztam így kb már 3 éve nem ettem, most súlyt tartok de az ilyen kajáktól már lelkiismeret furdalásom lenne ezért nem eszem

2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon finom a derelye, jöhet túrósan, lekvárosan, legjobban csipkebogyó lekvárral csípem :)


A tojás levessel úgy vagyok, hogy bár küllemre csúnya, de finom a paprikás rántással, és petrezselyemmel a tetején azt is nagyon szeretem :)

2013. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!