Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igazán laktató rágcsálni...

Igazán laktató rágcsálni valókat ajánlanátok, ami kis helyen (táska) elfér?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg, hogy az ember minél tovább kihúzza vele...

Olvastam valahol, hogy a gabonás ételek tovább biztosítanak energiát.Hát, nem tudom...

Közeleg egy alkalom, amikor majd több órán át nem tudunk rendesen étkezni, és ezért vinni akarok valami nasit, amivel valahogy kibírom, amíg haza nem érünk.Nem vagyok cukorbajos, de hamar a rosszullét kerülget, ha nem ehetek rendesen, időben.Tehát ilyen esetben müzlifélét, vagy csokit, esetleg csokis kekszet érdemesebb vinni?Esetleg banánt, vagy valami mást, pl. chipset?Kinek mi válik be legjobban?


2013. jan. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Zabos kekszek, jó reggelt keksz, aszalt gyümölcsök.
2013. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Müzliszelet, zabfalatok, jó reggelt. Banán is jó mellé még. Csoki, chips felesleges rossz.
2013. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy vannak például az abonett kenyerek, meg puffasztott nassolni valók, de furcsa módon, ha megeszek belőle egy zacskónyit, akkor is totál éhes maradok.Szóval, az nem tudom, mire jó...
2013. jan. 28. 13:04
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én vinnék csokit is. Egyszer mikor nem ettem rendesen, az "mentette meg az életem". Ha nem lett volna kezemnél egy kicsi csoki, elájultam volna. Elég ájulós vagyok ha nem tudok enni.:)

Szerintem a pudingok/joghurtok is laktatók, nekem legalábbis.

2013. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!