Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fűszert keverhetem a panírba?

A fűszert keverhetem a panírba?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez így jó lesz? - Cukkinit currys lisztbe mártanám és úgy sütném meg olajon... vagy olajBAN?

Vagy inkább máshogy készítsem? A curryt valahogy mindnenkép szeretném a cukkinihoz csempészni.



2013. febr. 3. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keverheted, de akár megszórhatod vele a cukkinit is. Én néha reszelt sajtot szoktam a panírba keverni. :)
2013. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bumbi02 ***** válasza:
Olajon süsd, ne olajba:) Olajba akkor süsd, ha be is panírozod (tojás-morzsa). De jó így, ha a lisztbe kevered a füszert:)
2013. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz az, de a helyedben én tennék még más fűszereket is a curry mellé. Mittudomén mondjuk egy kis borsot...ne sokat, hogy azért a curry íze megmaradjon.
2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bumbi02 ***** válasza:

Szerintem curry mellé nem kell nagyon más fűszer, hiszen a curry maga egy fűszerkeverék:)

Hacsak nem eredeti indiai házilag készített curryről beszélünk, akkor jó eséllyel abban is van egy kis bors (bolti fűszerkeveréket használsz Kérdező, gondolom:)) Sőt, még talán só is.

2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, ebben van bors is úgy látom, de egy kis sót még tettem hozzá. Meg is csináltam már és nagyon finom lett!
2013. febr. 3. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
A lisztbe nyugodtan tehetsz curry fűszert vagy akár a cukkinit szórd meg vele. Finom lesz! :)
2013. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!