Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki nincs hozzászokva az...

Aki nincs hozzászokva az alkoholhoz, az hány deci bortól rúghat be?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú (48kg) lány vagyok, és SOHA nem iszom alkoholt (se sört, se röviditalt, még energiaitalokat sem...)


Szerintetek hány deci vörösbor lesz elég, hogy berúgjak?


2013. febr. 11. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Tuti nem sok :D
2013. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? 3-4 deci?
2013. febr. 11. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell sok.

Én is csak nagyon ritkán iszok alkoholt, ma viszont kicsit elszaladt velem a ló. Megittam 1 üveg bort, es had ne mondjam miket csináltam. Igaz, emlékezni emlékszek mindenre, nem dőltem ki tőle teljesen. Fele ennyi is bőven elég lett volna. Viszont egyik ismerősöm(ő se szokott sokat inni) teljesen kinyúlt szintén 1 üveg bortól. Azt se tudta hogy hívják.

2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit jelent hogy berugni a te olvasatodba? vihogni, vagy szanaszejjel hanyni negykezlab a padlot? nem mindegy, de biztos nem kell sok, es szerintem ne arra torekedj, hogy berugj, hanem, hogy jol erezd magad (es akkor talan nem fogod atlepni a hatart, ami utan csak nyug lesz az egesz ebrenleted)
2013. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!