Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és csak 38kg...

12 éves vagyok és csak 38kg és egyszerűen nem tudok hízni. és én nagyon vékony vagyok! Egyrészt csúfolnak is én ez nagyon aggaszt! Ráadásul magas is vagyok! Hogy hízzak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sportolj, legyél levegőn sokat, és próbálj meg sokszor keveset enni. Ugyan nem túl egészséges, de a cél érdekében egyél sok nasit, kenyeret, húst. És próbálj meg Polyvitaplex [link] vitamint szedni, állítólag a B vitamin tartalma miatt az is étvágyat csinál! Vagy bérescseppet szedni. Tényleg nagyon vékony vagy, ez nem játék híznod kell. Ha szükséges orvos segítségét is kérned kell (elsőre pl. egy vérképvizsgálat).
2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk válasza:

Ismerek valakit aki 12 évesen 26 kiló volt.

Ne aggasszon, egyél csak amennyi jólesik, előbb utóbb normális lesz a testsúlyod.

2013. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen korban nem szabad bezavarni a szervezetbe mindenféle szerekkel még vitaminokkal sem.


Egyszerűen arról van szó, hogy fejlődésben vagy, gyors a növekedésed és ez felemészt minden energiát és talán alkatra is ilyen vagy.


Ha felnősz és megáll a növekedés akkor fogsz hízni.

Ez tapasztalat én is egy csontkollekció voltam és én is végigszívtam a kamaszkoromat a kiálló csontjaim miatt.


Annyit ettem, mint egy ló és semmi nem ragadt meg rajtam. Régi szép idők. Most fogyókúrázom és visszasírom a csontjaimat.


Szóval semmi házi praktika.

Javasolnám a tornát járj el edzeni a vékony de izmos test is szép.

2013. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sehogy se akarj hizni mert az később meglátszik.:)


hidd el felnőtt korodra zép lesz az alakod.

2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zsírt vagy izmot akarsz hízni?
2013. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zsírt
2013. márc. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!