Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket szoktatok reggelizni?...

Miket szoktatok reggelizni? Miket lehetne még az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés

Szendvicset szoktam (felvágott,zöldségek,sajtok bele), kenyeret vajkrémmel,egyéb krémekkel.

Rántottát,bundáskenyeret,rántottába épp amit gondolok (bacon,sajt,paradicson,felvágott).

Péksüti ha előző nap veszek.

Kalács vajjal mézzel.

Melegszendvics.

Virsli sülve,főzve vagy csak mikrózva,kenyérrel,hotdogként.

Illetve álomreggelinek nevezett vmi,amikor muffinsütőbe teszek sonkát,rá virsli,hagyma,majd tojás felverve,majd sajt rá,és muffinformájúra sül 10 perc alatt.


Az ilyen reggelizőpelyheket és egyéb nem laktatókat nem eszem meg,páromnak is kell reggeli,laktatót eszünk csak.


Miket lehetne még?



2013. febr. 15. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, teljesen normális, átlagos. Lehet még közé iktatni túrót, tejfölt, = körözöttet.

Vannak, akik egyszerű hideg reggelit = szalonna, töpörtő, hasonlók

Mások ennél még "vastagabb" reggelit esznek: túrós-csuszát, rántott husit, fasírozottat, akár előző napi maradékból, akár frissen sütve.


Szerintem szokás kérdése.

2013. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy normális,átlagos,csak jó lenne valami új is hozzá.


Főételnek elmenőt nem eszünk,az az ebéd.


ezekhez hasonló ötleteket várok.

2013. febr. 15. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Piritos,tejbegriz,kifli kakaoval,melegszendvics,tükörtojas,mi pl.szokyunk piritott kenyerre egy szeler füstölt lazacot tenni,arra karika hagyma.Lágy tojas.Tojaskrem.Majkrem,kenömajas.Lekvaros kenyer,nutellas kenyer,kolbasz sülve,joghurtok,gyümölcssalata
2013. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a zabpelyhet mazsolával, mandulával és tejjel. Teljesen feltölt energiával egész délelőttre.
2013. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

palacsinta vaniliaöntettel

gofri csokiszósszal

esetleg szendvics mellé lehet inni paradicsomlevet, narancslevet

szendvicsbe különböző krémek.sajt, vaj, ízesített, padlizsánkré, tojáskrém, körözött vagy főtt tojás ezekbe különböző zöldségek

tükörtojás pirospaprikával, kenyérrel

zsemlébe ütsz tojást rá paradicsom és megsütöd hamar kész van és finom

piritós vajjal, mézzel, lekvárral, édes túrókrémmel, hozzá gyümölcsturmix

kolbász, sült szalonna paradicsommal

tonhalkonzerv pl olajos vagy paradicsomos hozzá 1 szelet kenyér

briós tejjel

palacsintatésztába márott szikkadt kenyér rászórsz vaniliáscukros és leöntöd vaniloaszósszal-ez nagyon finom tud lenni

aranygaluska, tejbegríz, császármorzsa

sült lecsókolbász mustárral, kenyérrel

zendvicsbe lehet tenni rántotthús+csalamádé, fasírozott majonézzel, rántott sajt majonézzel, stefánia vagdalt csalamádéval

lágy tojás paradicsommal, kenyérrel

2013. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13:16: irtam,hogy ilyeneket nem eszek


14:03: köszönöm szépen,nem is számitottam ennyire bő válaszra,ebben sok hasznos van

2013. febr. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!