Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » TESCO-s tej problémák, mit...

TESCO-s tej problémák, mit csináljak?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő: vettünk a tescoban tartóstejet, 165Ft volt db-ja, 10 forinttal volt olcsóbb, mint amit eddig vettünk, de most ez a pár 10ft i nagyon sokat számít... szóval vettünk 3 dobozzal. Sütöttem, amibe kellett tej, megkóstoltam, már akkor fura utóíze volt... de nem romlott, azt határozottan éreztem.

Lényeg, hogy melegítettem belőle meg, és hát a gyomrom felfordult, ahogy kinézett... a közepén összeállt, a víz, vagy nem tudom mi, kicsapódott.. hát valami gusztustalanul nézett ki... és elnézést a megfogalmazásért, de olyan volt az összeállt rész, mint a g*ci...


Szerintetek érdemes visszavinnem? Vagy mit csinálhatnék? ezt nem akarom szó nélkül hagyni...


2013. febr. 15. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az már aludttej :)
2013. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vid vissza,vesztenivalód nincs

blokkal menj


Nekem még nem volt bajom vele,pedig legtöbbször azt vesszük (hol az 1,5 hol a 2,8%-os tesco márkásat)

2013. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi általában mindig tescoban veszünk tejet, de szerencsére probléma még nem volt vele. Viszont sokaktól hallattam már, hogy romlottat fogtak ki. Blokkal együtt vidd vissza és reklamálj a vevőszolgálaton. Nem fognak elzavarni, nem te leszel az első, akivel ez előfordul.
2013. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 15. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg levegő kerülhetett a dobozba szállításnál sérülhetett meg és nem vették észre, ilyen van.

Igaz én 1 kartont szoktam venni az nekünk 2 hétre elég is szokott lenni, de még egyszer sem vettem észre semmi problémát. A barátnőm gyakran megmelegíti meg pudingot is szokott főzni, meg kajába is tesz bele és egyáltalán nem volt vele semmibaj.

Tehát biztos hogy a szállításnál lehetett vele valami.

Én ezért veszek olyat ami nincs meggyűrve.

2013. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is mindig olyat veszek. akkor esélyes, hogy a másik kettőnek nincs baja és jó? mert akkor nem viszem vissza, de ezt a dobozt még a macskának sem adnám oda... :/
2013. febr. 15. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:

rá van írva hogy homogénezett?

ha rá van akkor megpróbálhatod vissza vinni

2013. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felbontott tejet nem hiszem hogy visszavesznek.


Mi a tanulság?...Nem kell ezeket a 160 Ft-os kotyvalékokat venni ami tehenet nem látott, max amikor elvitte a "tejcsárda" mellett a kamion.

2013. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
persze, nem kell. elhiheted, ha lenne pénzem, én is a magyar termékeket venném... de sajnos ez a pár Ft különbség is számít... :(
2013. febr. 15. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk Tescos tejet venni, vagy ott vesszük, vagy a Penny-ben, szintén tartós tejet. Mindig egy egész kartont veszünk, nálunk az kb. egy hétre elég, de az a max. Soha nem jártam még így egyetlen egy doboz tejjel se, mint amit te írsz. Vidd vissza, legfeljebb elküldenek, és buktál 165 forintot.
2013. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!