Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen káros/egészséges a...

Milyen káros/egészséges a NUTELLA?

Figyelt kérdés

űgy értem mi történik ha nagyon sokat eszem belőle?

Kedvencem minden közül. milyen hatással van a szervezetre?

leálljak vele?



2013. febr. 20. 17:07
 1/10 anonim válasza:
52%
Semmi ,ha ízlik fogyaszd:)
2013. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha káros, ha nem, én IMÁDOM!!! :) :D
2013. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Túl sok cukrot és zsírt biztosan beviszel vele, ha sokat eszel belőle. Ne tedd.

Én ma mogyorós-diós-mazsolás nyersbonbont ettem, lehetett volna benne kakaó is. Én inkább ilyenekkel nassolok. Picivel is elvagyok :)

A Nutellával az a baj, mint a finomabb csokikkal. Megeszed az egészet hamar, s máris távol vagy a kiegyensúlyozott táplálkozástól. A koncentrált cukor igazából sose jó.

2013. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát, sok benne a cukor, tehát lehetsz tőle cukorbeteg. Nagyjából mint a többi édesség. Azért ne túlozd el, mert elhízol.
2013. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
kb csak cukor meg zsiradék van benne, totál egészségtelen. De én is imádom :)
2013. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

ha a ferrerosra gondolsz, annak az összetételében a cukron kívül nincs semmi "rossz", szóval nem egészségtelen különösebben. max hízlal

14/L

2013. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 balazskaaa14 válasza:
100%
a telítetlen zsírok amik megtalálhatók benne, azok egészségesek a mogyorónak köszönhetően de ez is mértékkel jó , a cukor viszont hátrány csinálj házilag és akkor tudod szabályozni és meg lehet próbálni valamilyen édesítővel is akár! ;)
2013. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak az eredeti nutella-t szeretem meg a Zentis gyártmányút. Együlrő helyemben fel tudom szívni a 400g-ost :-)
2013. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én beteg lettem a Nutella miatt.Korházba kellett vigyenek. De ugyis szeretem és eszem.
2013. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Navégre válasza:
100%

9/9. MI bajod lett a Nutellától, hogy kórházba kellett menjél?

Engem az érdekelne, hogy mitől ilyen ellenállhatatlanul finom? Mit tesznek bele, amitől totál más íze van, mint pl az Aldis vagy akármelyik másmilyen mogyorókrémnek, amiknek detto ugyanaz az összetétele? Megnéztem, összehasonlítottam, és ugyanaz mindegyik: cukor, pálmazsír, 13 % mogyoró, kakaópor, sovány tejpor, tejsavópor, szójalecitin, vanilin. Nyilvén van benne vmi más, hogy ilyen íze lesz, és azt nem írják rá, mert nem is muszáj minden összetevőt ráírni.

2017. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!