Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem pár igaz...

Mondanátok nekem pár igaz állítást arról hogy miért káros a Nutella? Milyen rossz dolgok vannak benne stb. Valami undorítót ami elveszi a kedvem tőle.

Figyelt kérdés
Azért mert le akarok szokni róla ˇˇ RAJTA VEGYÉTEK EL TŐLE E KEDVEM!! köszi :D

2013. febr. 20. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
lehet h rossz a kategória :P
2013. febr. 20. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat eszel elhízhatsz.

(bár én imádom XD)

2013. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Drága, rontja a fogaidat, sok a mesterséges anyag benne... De ennek ellenére FINOOOOM :D

Amúgy ha le akarsz róla szokni, akkor szerintem keress helyette valami mást, amit szintén szeretsz (pl magyaros vajkrém, vagy akármi). Amúgy miért szeretnél leszokni róla?

2013. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tömény édesség, cukor, csoki, kenyérre kenve még több szénhidrát ami hízáshoz vezet, cukorbeteg lehetsz tőle! Drága.

Próbálj leszokni róla, egyél belőle kevesebbet!

Amúgy én is IMÁDOM!!! :) :D

2013. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Senkivel nem talakoztam meg aki ne szerette volna..:D azert akarok leszokni rola mert annyirszor eszek,barmit bemagyarazok magamnak mindig arra jutok hogy ennyike nem hizlal,de a vegere mindig sokat eszek :( nem akarok kover lenni,es ez mindig akkor jut eszembe miutan ettem.Idegesito! Cukorbeteg se akarok lenni..
2013. febr. 21. 14:49
 6/7 dieta válasza:
ÖSSZETEVŐK cukor, növényi olaj, mogyoró 13%, zsírszegény kakaópor 7,4%, sovány tejpor 6,6%, tejsavópor, emulgeálószer: lecitinek (szója); vanillin.
2013. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt tudom,de nem mond semmit :/
2013. febr. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!