Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől jó a teflon kés?

Mitől jó a teflon kés?

Figyelt kérdés
Mitől másabb a gyakorlatban mint az acél vagy a kerámia?

2013. márc. 6. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ELVILEG - de csak elvileg - nem tapad rá a darabolt élelmiszer. Viszont sem géppel nem lehet mosni, sem súrolni.


Szerintem a legjobb a hagyományos acélból készült kés, a kerámia nagyon könnyen törik.

2013. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:

Parasztvakítás!

Egy jó Swibo, Dick, Solingen, Mora stb.késnél ne keress jobbat, max. drágább lehet.

2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KVAZAR válasza:

Lehet, hogy én vagyok műveletlen, de teflon késről még nem hallottam, csak teflon bevonatúról.

Utóbbiaknak megfelelő alkalmazás esetén egyértelmű előnyei vannak, viszont azok anyagát tekintve minden esetben acélról beszélünk.

2013. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, valóban csak teflon bevonatos, és az anyaga acél, köszönöm hogy ilyen normálisan közölted, igazán példát vehetne rólad a többség a többi kérdésnél!
2013. márc. 7. 23:26
 5/5 anonim válasza:
Nem kell hozzá zsír, ha kenni akarsz vele. :)
2016. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!