Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bébiétel felnőtteknek? Nagyon...

Bébiétel felnőtteknek? Nagyon hízlal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Miért enne egy felnőtt ilyen műkaját?
2013. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hizlalni nem hizlal, de elég drága mulatság, mert egy üveg bébiételtől nem laksz jól, és drága!
2013. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van kimondottan bébiétel fogyókúra. Azt jelenti, hogy 3-4 db ilyen bébiételt osztasz szét egy napra, és azt eszed. Amúgy tápláló, és nem műkaja, hiszen pici babáknak gyártják, tartósítószer és mű-adalék mentesen.


Csak elég ízetlen (mert amúgy úgy egészséges) de megfűszerezheted.


Írd be a google-ba hogy bébiétel diéta

2013. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem hizlal, amiatt ne aggódj.

nekem 1 és 1,5 hónapja vették ki a két alsó bölcsességfogam és mindkét műtét után bébiételt ettem (aznap és kb 5 db-ot)

szerintem egész finomak voltak.

2013. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igaz hogy nem hízlal, és az is igaz hogy van ilyen diéta és lehet is tőle fogyni mivel elégge picik az adagok..viszont legyél vele óvatos mert mint felnőttnek sokkal nagyobbak az igényeid táplálék szempontjából. Ami mondjuk eléggé adott is.. egy 18-20 vagy afeletti felnőttnek nem annyi ételre van szüksége mint egy 6-8 hónapos babának.
2013. márc. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!