Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcsöt adtok a...

Mennyi gyümölcsöt adtok a babának (nem bébiétel formájában)?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy max 50 g-ot, hogy ne terheljük meg a bélrendszerét.
2013. febr. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Én ezt nem olvastam, tehát nem is tartottam be. Amikor elkezdtük a hozzátáplálást, mondjuk amúgy sem evett meg többet. 5 hónaposan azért már bevágott 120 g-ot. Imádja a gyümölcsöt, annyit adok neki amennyit kér, de ő csak uzsira eszi.
2013. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás elején kapott kevesebbeket, mikor még csak kóstolgatott. Aztán 150-200 g-ot simán megevett egy evésre.
2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi még csak most kezdtük a gyümölcsöket. Először gyümölcslé hígítva (pár napig), majd hígítás nélkül. Utána alma, de soha nem mértem, mindig annyit amennyi jól esett neki és most is úgy vagyunk. Hol többet hol kevesebbet eszik. Először nem is evett sokat. Most sem mérem. Szombattól ppedig kezdjük a krumplit, majd a sárgarépát, azt is először 2--3 kanállal. A védőnőm is mondta, hogy nagyon lassan fokozatosan vezessük be az új dolgokat és emeljük a mennyiséget. Ő sem mondta, hogy ennyi, meg ennyi grammot kapjon.
2013. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiam 1 almát és fél banánt kap általában vagy banán helyett fél körte!
2013. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én erről még nem is hallottam. Soha nem számolgattam, annyit evett, amennyi jólesett neki.
2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
délutánonként kap gyümit, ami egy nagy almából, 3 babakekszből, és hozzá még pár karéj barack, vagy 10-15 szem meggy. Szerintem 25 dkg simán megvan.
2013. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!