Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 főre (2 felnőtt,...

Szerintetek 3 főre (2 felnőtt,1 kisgyerek) elég havonta 60 ezer forint kajára?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.csak jol kell vásárolni.
2013. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
az naponta 2 ezer abból ki lehet jönni.Sokan örülnének ennyinek.
2013. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mi is 3-an vagyunk, házaspár egy kisgyerekkel, és kaja vásárlára hétvégenként 12-15 ezer Ft-ot hagyunk ott a boltban. Hétköznap már csak kenyeret veszünk 2-3 naponta vagy zsömlét, semmi mást. Persze tudnék többért is és jobb dolgokat is venni, de egyelőre most nem futja... Most kezdtem el dolgozni, előtte gyes-en voltam utána fél évig nem találtam munkát, szóval alaposan feléltük a tartalékokat.


Ilyesmiket nem veszek, amiket régen vettem és hiányoznak: Marhahús, halféleségek, szőlő, befőttek, készételek...

2013. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 doboszoli ***** válasza:
100%

Megoldható, de nagyon mellé kell tenni a kreativitásodat, kihasználni az akciókat, a szezonbeli befőzést(lecsó, befőttek, stb), szóval dolgozni kell vele.

Egy fagyasztó is jó szolgálatot tesz.

2013. márc. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ételt kell venni ebből a pénzből,akkor ki tudtok jönni belőle.Sőt,ha ügyes vagy és nincsenek extra igényeitek,mint pl mindennap hús,akkor félre is tudnál tenni pár ezer forintocskát.(Halkan megjegyezném,mielőtt belém kötnének,hogy sajnos sokunknál már a hús is luxus.)
2013. márc. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még egy évig gyesen vagyok plusz suliba járok, igy most csak a férjem fizujával számolhatunk. Megpróbáljuk kihozni a legjobbakat :)
2013. márc. 25. 06:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez csak ételre lenne. És bizony, a hús lassan luxuscikké válik.
2013. márc. 25. 06:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Tescoban hús akciók vannak pl .magyar sertés lapocka 1100 ft csirkecomb 500 ft per kiló.Ebből a pénzből simán telik húsra ha nem szürkemarha bélszínben gondolkodsz.Kiváló leveseket csinálok farhátból pl.ez kb 200 ft kilója,pedig nekem több jut ételre.Ajánlom a piacot ahol olcsón tudsz pl kacsa liba szárnytőt venni kb 600 700 ft kilója.
2013. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Farhátat, kacsa liba szárnytőt és ilyeneket mi nem esszük meg.. én undorodom minden ilyen bőrös, inas, csontos apróhústól, inkább akkor zöldséget veszek, h a csak ilyet tudnék. (már gyerekkoromban is rosszul voltam a látványuktól). Nekem hús a cirkecomb, mell, sertés, borjú, marha és hal. (mármint jó minőségű hús... a rosszat inkább nem veszem meg, de itt nem ez volt a kérdés) :)
2013. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Először is kit érdekel a te étrended offoló utolsó? Én a kérdezönek szerettem volna segíteni,unatkozol akkor menj havat lapátolni ,ne itt okoskodj.
2013. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!