Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt már olyan ember aki...

Volt már olyan ember aki energiaital ivása miatt halt meg?

Figyelt kérdés
mindenhol hallom h egészségtelen, mert nem jó a szívnek, az ereknek, meg minden, de olyat még nem hallottam h meghalt volna valaki miatta. elhiszem h káros, ezért nem is szoktam inni, téll csak nagyon ritkán, mert az íze egyébként nem rossz, de kíváncsi vagyok, halt-e már meg miatta valaki.
2013. márc. 29. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenrol meg nem hallottam, de ha szivbeteg az illeto es sokat iszik egyszerre, eltudom kepzelni. En egyszer ittam, utana 3 napig hanytam es szornyu gorcseim voltak. Kiderult, hogy koffein erzekeny vagyok. :D Azota nem ihatok koffeines teat sem, plane nem energiaitalt.
2013. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A vicc hogy az egyik magyar gyártót most tüntették ki. Nem hittem el. :D

Másnak szétkúr*ja a veséjét, kialvatlanság, alvászavar stb. Erre kitüntetik mert B6 vitamin van benne. Grat!


Most vettem egy Bomba üdítőt 6dl, olyan sza*r mosószer íze van, hogy pont azon gondolkodtam, vajon habzó szájjal meghalok-e miatta. Még élek szerencsére.

2013. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Haltak már meg miatta, ha túl sokat ittak belőle vagy keverték valamivel. Sok koffein van benne, és az szívrohamhoz, szívritmuszavarhoz és szívleálláshoz vezethet. Persze nem egy üvegről van szó..
2013. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy osztalytarsam energiaital,es sport ital kevereket itta. korhazba kerult,de meg tudtak menteni. nagyon túl porget. amugy van energia mentes energiaital:) bio cuccokbol
2013. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondolsz, mitől esnek össze holtan a focisták a futballpályán? Ez az egyik ok a másik a drog.
2013. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, azt ismerem, 3 tasak 1200 ft. Finomnak finom, de energiat nem adott. (mondjuk anno nekem a kave sem, inkabb bealudtam tole) Rosszul vagyok bekotve. :D
2013. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, főleg olyan elborult tinik, akik napi 10-15 dobozzal fogyasztottak.


Károsnak meg nem károsabb akármi más legális drognál, pl. kávé. Kivéve a cigi, annál ugyanis jóval ártalmatlanabb, még nem hallottam arról, hogy az energiaital a használói felét biztosan megölje.

2013. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:

Mit gondolsz, mitől esnek össze holtan a focisták a futballpályán? Ez az egyik ok a másik a drog.


Persze... az energiaital miatt esnek össze. Már 10-20 évvel ezelőtt is - mikor még nem volt ilyen kiterjedt az energiaital fogyasztás - is azért estek össze a pályán. Véletlen se azért, mert túl hajszolták magukat.....



Érdemes megnézni mennyi a koffein egy energiaitalban, és egy kávéban. A kávéban jóval több. És a gyakoribb az, hogy valaki napi 3-4 kávét is megiszik, nem pedig az, hogy valaki napi 3-4 energiaitalt.

2013. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De hülye aki azt írta hogy mitől esnek össze a focisták...istenem...

Egy normális sportoló nem is iszik olyan szart. Én ritkán iszom, inkább az íze miatt, de múltkor olyan rosszul voltam tőle, hogy egy jó darabig biztos nem iszok újra :(

2013. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!