Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok csak magatok és...

Ti szoktatok csak magatok és párotok kedvéért szépen elrendezett, mutatós ételeket, süteményeket csinálni?

Figyelt kérdés

Húsvétra nagyon gusztusos ételeket főztem,süteménnyel is elbabráltam pár órát,apró formásak lettek.

Vendég senki nem jött,nem is vártunk senkit.

Párom szüleihez mentünk át egyik nap ebédre,vittem sütit,így illik.

Erre le lettem szólva,csak saját magunknak minek csinálok ilyen csicsás kaját. (Ebédre kaptunk sima levest,második,bolti süti,mi nem vagyunk vendégek címmel)

Párom megvédett,ennek örülök,de azért rosszul esett,többet tuti nem viszek még egy kenyérmorzsát se.

(karácsonykor ugyanez volt,életem legszebb mézeskalácsa és egyéb sütik,tök büszke voltam,erre ha finomabban is mint most,de leszóltak,hogy minek)


Imádok sütni főzni,tudok is,csak a saját kedvemért is csinálom,párom kedvéért is,időm és pénzünk van rá,akkor miért ne.


Ti hogy vagytok ezzel?


2013. ápr. 2. 10:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is szeretem itthon igényesen, szépen tálalni az ételeket amiket főzök kettőnknek, egyszerűen jobban esik így megenni is.


Ne foglalkozz a párod édesanyjával,egyik füleden be, másikon ki:)


Egyrészt roppant illetlen dolog vendégségbe vitt ajándékot/süteményt leszólni, pláne alaptalanul.


Nekem is az az érzésem, hogy irigy arra, hogy van erre időd és türelmed...

2013. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!