Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat vagy keveset ettem ma?...

Sokat vagy keveset ettem ma? Szerintetek milyen az étrendem?

Figyelt kérdés
Nem diétázom!! Szerintetek így akkor kevés? reggeli: egy teljes kiőrlésű kifli (80g), ebéd: egy tányér húsleves + kb. 120g szafaládé mustárral. + alma. Vacsora: ugyanaz a kifli mint reggel, egy főtt tojás és 9kor megint egy alma.
2013. ápr. 3. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem reggelihez mehetne sonka, sajt, főtt tojás és zöldség

ebéd az mi az szafaládé mustárral? az almával etted?

vacsora okés, de egyél mellé uborkát vagy retket is ha tudsz

alma az jó, csak ne ilyen későn edd, hanem vacsora után

2013. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jupsz válasza:
valami tejtermék sem ártana, joghurt, kefir, túró, tej. Tízóraira, uzsonnára. Szerintem egyébként nagyon kevés, amit leírtál, az egész nincs 100 kalória, ez pedig amellett, hogy fogsz, már egészségtelen is hosszútávon.
2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jupsz válasza:
1000 kalóriát akartam írni :)
2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sok dolog hiányzik belőle tényleg (amit már mondtak, zöldségek elsősorban, meg hüvelyesek, olajos magvak), de amúgy nem rossz, nyilván más napokon más dolgokat is eszel. Viszont ha nem diétázol, tényleg elég kevés, bár ez attól is függ, mennyit mozogsz, hány éves vagy, hány kiló stb.
2013. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Reggeli:tej vagy narancslé és muffin vagy kakaós csiga,talán müzli pirítós

Tízórai:víz vagy valami üdítő szendvics és alma vagy banán vagy valami zöldség,gyümölcs talán joghurt vagy müzli szelet amit a szendvicsbe teszel az mind1

Ebéd:zöldség leves,hozzá kenyér krumpli és csirke vagy rántott hús vagy valami hús és uborka,vagy valami savanyúság vagy saláta

Uzsonna:lekváros kenyér vagy mind1 milyen és valami gyümölcs pl.banán

Vacsora:tészta vagy tejfölös vagy spagetti

Lehetőleg 18:00-óra után ne egyél!

A reggeli legyen bőséges!

Jó lenne ha így ennél!Igyál sok folyadékot!

2013. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!