Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hany gramm egy tal fozelek?

Hany gramm egy tal fozelek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs konyhai merlegunk, de erdekelne h egy tal (barmilyen) fozelem kb. hany gramm? 300 korul? Legyszi ha valaki eszik ilyet mostanaban, az merje meg!

2013. ápr. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyit szedsz magadnak. 300g egy kicsi adag súlya lenne. Menüztetős helyeken 450-500g szokott lenni feltét nélkül az átlagos adag.
2013. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet meghatározni. Van akinek egy merőkanál elég, van akinek meg csordultig számít egy tálnak.
2013. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
XD
2013. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Söt még a merökanalak mérete sem egyforma...
2013. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tálak mérete sem egyforma, ha már itt tartunk... Én a lapos dolgokon kívül minden ételt tálból eszem, van picitől nagyon minden :D De ettem már nemtejberizst teáscsészéből is...


Hajajj, volt némi nehézségem a méréskor (tegnap vettem egy konyhamérleget :D túl kíváncsi vagyok ahhoz, hogy ne legyen, pedig elég jól meg lehet nélküle lenni), mert nem főzelékem van (de majdnem, picit sűrűbb cucc) és már benne egy tálban, aminek nem tudom a súlyát... Extrapolációval nekem a 300 az egy kicsi adagnak jön ki, de 500 az már igen nagy az én szememben... Az elsőnek igaza lehet a kifőzdés rendesebb eresztésekkel kapcsolatban... Azok nekem már normál adag fölöttinek számítanak.

No ezzel nemtom mit segítettem...

2013. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!