Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Este vagy reggel, étkezés...

Este vagy reggel, étkezés előtt vagy után érdemes-e az almaecetes vizet meginni, ha nem fogyás céljából, csak egészségmegőrzés, emésztéskönnyítés miatt innám?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2013. ápr. 10. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy a baj az almaecet se nem őríz meg egészséget se nem könnyít emésztést, de nagy őrültség savas vízet inni pont lefekvés elött.Az almaecetben az ecet kivételével nem lehet más mint az almában.Azt tudod é hogy az emberek 40 %-ának az alma székrekedést okoz?, pedig csodaszernek mondják azt is!Az emésztést a pepszin végzi sósavas pH-n és nem ecetsavval!
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tiszai Tímea válasza:

1/1 Állatnak tuti használ. Több tanulmány van a neten, az almaecet használata esetén, hogyan javul az állatállomány egészsége. Csak egy pl. [link]

Mondhatod, hogy ez reklám. De láttam a debreceni egyetem tanulmányát is. Azóta mi, napos csibét veszünk és nem előneveltet és almaecetes vízzel itatjuk őket. Nincs elhullásunk. Szerintem ez klassz dolog.

2018. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Almaecet esetében az enzimekben és a benne lévő flórában kell keresni a "megoldást". Nem ugyanaz, mint az alma, mert az annyit jelentene, hogy almalevet öntünk fel vízzel. Fermentációs / erjedéses folyamaton megy keresztül, ettől keletkeznek benne olyan anyagok, amelyek jótékony hatással vannak az emésztésre és a bennünk élő flórára.
2019. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!