Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran esztek édessége...

Milyen gyakran esztek édességet/nassoltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Öööö - én kövér vagyok, de egyáltaán nem nassolok, az édességekért sem vagyok oda! Kétszer eszem naponta, de akkor sokat, rendes kaját, nem nasit. 50/N
2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg sovány vagyok, és egyfolytában nassolok. Napi több sor csoki is lecsúszik, és erre még nem restellek fagyit, süteményt, chipset vagy popcornt fogyasztani néha, ha úgy hozza kedvem.


Ha a mai napot nézzük: ettem 2 lindt bonbont, 2 sor milka csokit a nagy táblásból, 1 kinder buenót és házi sajtos tallérból egy pár szemet, valamint egy mini jégkrémet...

2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
1hónapban 1-2szer ha eszek valami édességet.
2013. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogyózóm így lassan 2 hónapja semmi nassolás, semmi édesség..
2013. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában heti 1x sütök valamit minimális szénhidrát tartalommal.
2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyre ritkábban. Régebben tonna szám toltam magamba ezeket, kövér is voltam, de lefogytam kemény diétával meg sporttal természetesen. Most sem vagyok kis darab de inkább izomba vagyok nagyobb. Édességeket időnként eszek de már nem tonna szám maximum 2-3 falatot ilyen kekszekből meg sütikből. Csokiból meg hetente kb egy negyed táblát, még a karácsonyi csokim is megvan félig. mert van amikor hetekig nem kívánom ezt.

Nem tudom miért van ez, de a cukorkákból is maximum a mentholos negro vagy halls jöhet szóba, és ennyi.

2013. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 IgaziLulu121 válasza:
velem is úgy van hogy vékony vagyok és nagyon sokat nassolok :D ma ettem 3 gumicukrot (db) 1 kis csomag doristos csipszet egy kis csomag pom-beart meg a snikerst ><
2013. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 39-éves vagyok és még sokáig szeretném a 19-évvel ezelőtti alakom tartani- már vigyázni kell a nassolni valókkal,csak hétvégén eszem ilyeneket,- saját sütésű szénhidrát csökkentett süteményeket sok gyümölccsel aminek a család is örül,madártejet,tiramisut stb...-amúgy sem hagynak nekem 1-2 szeletkénél többet:) /Hét közben meg ha megkívánom az édességet,inkább iszom egy nagy pohár citromos vizet./
2013. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Áron vagyok, és mindennap.
2013. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden este 2 kocka étcsoki, egy pohár gyümölcsdarabos joghurt.

minden vasárnap este a film alatt egy jégkrém a prémium.

Az igazság az, hogy ezeket a nasikat is el kellene hagynom...:/

2013. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!