Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 12 évesen 250ml Hell...

Ha 12 évesen 250ml Hell energiaitalt megittam, lehet -e tőle bármi bajom?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felpörögsz tőle, de ne igyál többet
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pokolra fogsz jutni...
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
+ hozzá 1dl bort
2013. ápr. 20. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírok két választ, az egyik a GYK-n lévő közmegegyezés, a másik az, ami igaz.


GYK: ÚRISTEN, MENJ AZONNAL ORVOSHOZ, AZ ENERGIAITAL ROSSZABB, MINT A KÉNSAV, MEG FOGSZ HALNI 6 ÉV MÚLVA ÉS SZERINTEM HA LÁNY VAGY AKKOR 18 ÉVES KORODIG NE CSÓKOLÓZZ SENKIVEL


Igazi: Semmi bajod sem lesz, de ilyen korban rendszeresen (napi szinten) ne fogyaszd, 16-18 éves korban éred el azt a biológiai felnőttséget, amikortól nincs nagy kockázata.

2013. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod!
2013. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
34%

Szia!

Én most is azt iszom. 12 évesen szoktam rá, kb napi szinten iszok egyet.. Nem lesz bajod tőle, maximum ha sokat iszol, függő leszel. Sokan mondják, ha vízzel összekevered, akkor a koffein lemegy tőle. EZ NEM IGAZ! a méreganyagokat felerősíti, soha ne keverd vízzel! Amit én tudok ajánlani: Ha nagyon akarsz, akkor ne hellet, hanem ACT-t igyál, abból is a fekete ribizliset, vagy a classicot idd. Abba kevés a koffein. 13 éves vagyok, én bombát szoktam inni. semmi bajom, itt vagyok. :) csak ne szokj rá! :)

2016. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!