Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mehet-e mar most a Lean boss?

Mehet-e mar most a Lean boss?

Figyelt kérdés

Scitec Nutrition Lean Bosst vettem a minap es az lenne a kerdesem, hogy Brutal Anadrol, BCAA-X, melle mehet-e mar most a Lean Boss is? (Az anadrol 5 nap mulva elis fogy)es ha igen, akkor etkezes utan? Most reggel kele utan egy adag feherje, utanna reggeli + c-vitamin, multivitamin, kalcium magnezium. delelott egy kis adag feherje, aztan ebed majd brutal anadrol es utanna kb fel oraval edzes, edzes utan 4 BCAA-X + feherje. Aztan vacsora es es lefekves elott meg 2 BCAA-X. Kaja rendben, (feherje,szenhidrat, semmi szemet kaja.) es egy nap 3-4 liter folyadek is (tulnyomoreszt viz). Elore koszi a valaszt, es a kotekedo valasz nem erdekel, de barmilyen tanacsot szivesen fogadok. :)

19./F



2013. ápr. 21. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mehet eggyütt ,de minek neked a Brutal Anadrol?

Főleg 19 évesen !

2013. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 30 éves kor alatt az anadroll az pénzkidobás. Maxon van a tesztód, nem tud rajta növelni. A többi mehet.
2013. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekemis ajanlotta haverom, lehet hogy nem az anadrol miatt, de 79 kilobol 81 lettem, ami javarreszt szerintem csak izom, mivel az elmult kozel egy honap alatt a hasam lejjebb is ment egy kicsivel pedig minden mas es az edzes is ugyan olyan volt mint az elotte levo honapok folyaman, de nem tervezem az anadrolt ujra szedni belayhato idom belul. :D
2013. ápr. 21. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Okés, de azt tudnod kell, hogy naturálan max havi nettó 1kg izom jöhet, az is csak az első évben. Tehát havi 3-4 kg izom az csak max koxal lehetséges, semmilyen tápkieggel nem.


[link]

2013. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Es adagolasnak az ugy jo, hogy reggeli utan 2db ezekkel egyutt: [link]

[link]

[link]


majd ebed utan 2db es vacsora utan 1 db?

2013. ápr. 21. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

van még ilyen termék egyébként? Mert itt mintha azt olvasnám, hogy megszűnt.

[link]

Egyébként ahogy itt írják napi 5 kapszula menjen és edzés előtt kellene 2, edzés után meg egy és még kettőt oszd el, ahogy neked jó.

2013. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi! Amugy ez volt az utolso pak ottis ahol edzem, es a csaj is azt mondta, hogy ugy tudja megszunt de megkerdi meg lehet-e rendelni, de szerintem nemleges valaszt fog kapni, mert scitec oldalan nincs is fenn mar a termek (en nem talaltam) es egy scitec hungarys videot is amiben errol beszeltek privat vidire raktak at.
2013. ápr. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!