Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van ki Mc'Donalds ba dolgozik?

Van ki Mc'Donalds ba dolgozik?

Figyelt kérdés

ott hogyan mennek az ételek??,szóval ha marad haza lehet hozni a maradékot?


És kb mennyit fizetnek?

és olcsóbb nektek a kaja??

és tudjátok hogyan készülnek?levannak fagyasztva a szendvicsek?


bocs a kérdésést de kiváncsivagyok, felis iratkoztam felvételre, meg akaja ott hogyan megy dologra is kiváncsi vagyok.


2009. szept. 27. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jelentkeztem ilyenre.Pénz az jó,de ha marad kaja és ha neked kell akkor fizetned kell érte.Ingyen nem adják oda.Kaja ugyan annyiba kerül mint másnak.
2009. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is merősöm beszélt róla, mert ő ott dolgozott.A fizetés nevetséges, nem hozhatsz haza semmit, sőt, ott sem fogyaszthatsz semmit, ha mégis szeretnél, akkor fizetned kell érte, mint mindenki másnak.Minden külön le van fagyasztva, pl.húspogácsa, krumpli, stb.külön külön..

Ha marad valami ami készen van, 10 perc múlva(azt hiszem) ha nem viszi el senki ki kell dobni, ez a szabáj!pl.sajtburger, stb..

Hirtelen ennyi jutott eszembe, meg az, hogy soha nem dolgoznék ott, nem olyan jó, mint amilyennek látszik :S

2009. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én Burger Kingbe dolgozom, szerintem hasonló lehet a McDonalds is.

A kaja úgy van, hogy ebédszünetben egy kis menüt kapok ingyen kis üdítő, krumpli, és egy sajt/hamburger. A többiért ugyanúgy fizetni kell, igaz 50%-t kapok rá. Ha marad kaja azt sem vihetem csak úgy simán haza. Elvileg ki kell dobni azt is amit 10 vagy esetenként 20 perc alatt nem adunk el. A szendvicseket pedig helyben készítjük.

Ha még van kérdésed írj.

2009. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Minden fagyasztott. A hagyma a legbüdösebb barátnőim szerint de állítólag az uborka sem egy guszta látvány... ha kifizeted ehetsz, max esetleg az éjjeliek ehetnek fagyit de!!! azt is általában kidobják a kukába...olyan szintű pazarlás megy ott, hogy hihetetlen, bár lehet ezeknek addigra lejár a szavatossága is. ja és 4 vagy 5 órás munkanapodon nem kapsz szünetet, pont ott voltam amikor egy csávót lecsesztek, hogy hogy képzeli. 420 asszem a kezdő bér aztán erre jön rá a délutáni ill esti pótlék éjjel persze jobban keresnek meg ünnepnapokon, ja és vannak bizonyos gyűlések amin kötelező részt venni kül levonnak 5!!000 ft-ot a béredből
2009. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és én beosztásoktól függően 70-80-at kerestem. Egyszer voltam a hónap dolgozója az plusz 10ezer. A menedszerek keresnek olyan 100-110 körül
2009. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

PETA Takes On McDonald's | McCruelty.com

www.mccruelty.com

IM HATIN' IT!

2009. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)


22:59 es.! te ott mennyit keresel tisztán??

árat nem mondtak hiába kérdeztem , majd ha értesitenek akkor mondanak árat......


Ez azért furcsa,mert odaadhatnák ha már kidobják a kaját a dolgozoknak...


még annyit hogy bent pincérek készitik a szendvicseket?vagy neked kell kiszolgálni+még összetenni???és ha a kocsikhoz tesznek be ahol kocsokkal jönnek ottkell kiszolgálnom , ott melyik?gyorsan kell pörögni?


nem undorodsz meg a kajáktól hogy minden nap látod?

2009. szept. 28. 15:14
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Hello!

Megundorodsz attól a kajától!

Sokáig dolgoztam ott és mindig a Burger-ben zabáltam tele magam mert utáltam már a Mekis kaját.

Egyik sem egészséges; sem étkezési sem munkavállalási szempontból! Már bocs annak aki ott dolgozik!

A munkabeosztás forgó rendszerü, mindig más pályára oszthatnak be. De elötte mindenre megtanitanak, semmi olyat nem kell csinálni amit még nem tud az ember.

A pénz 3hónapig az alapbér+ délutáni pótlék.Utána emelés. Aki nagyon ügyes az gyorsan halad felfele a ranglétrán. (vannak éttermek ahol hiába nyalsz a szorgalmad mellé vagy akár meg is dögölhetsz nekik, akkor se jutsz feljedd mert nem akarják észrevenni az eröfeszitésedet).Az éjszakai müszak jól keres +lazább (én kb. 100-120e.-, két éve).Jó a kollektiva. Elsö munkahelynek jó, vagy ha sehová se vesznek fel és pénz meg kellene akkor megbizható havi keresetet biztosit, nem rúgnak csak úgy ki, ha már felvettek. A kaját iltesmit az elöttem szólók már elmesélték, igy van.

2009. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak a dolgozók. És minden nap azt csinálom ahova épp beosztanak, ha kasszára kasszázom, ha konyhára akkor persze én csinálom a szendvicseket (persze nem egyedül), de van, hogy mosogatni kell éppen vagy mindig épp mást. És nem feltétlen egész munkaidő alatt csinálom ugyanazt, van hogy konyhán kezdek aztán átmegyek kasszára stb.

Mivel én a Westendben dolgozom így nálunk nincsen drive rész, de ott is aki az ablaknál van az csak a rendelést adja le a konyhások meg csinálják.

A pénz.. hát én mint írtam korábban olyan 70-80-at keresek, attól függ, hogy minden nap be vagyok-e osztva egy héten vagy nem. Az órabérem délelőtt (14 óráig) 425 ft, délután (14-től zárásig) 475 ft. A menedzserek keresnek olyan 100 és max 120 között.

A kajától én nem undorodom mert előtte is szerettem a burgeres kaját :)

2009. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ja és a 22:59-es voltam.
2009. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!