Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz ez a história?

Igaz ez a história?

Figyelt kérdés
A csirkének a lábát,a szárnyát,a fejét,nyakát,és a farhátat szeretem a legjobban.A múlt héten azonban, az egyik munkatársam azt mondta nekem ebéd közben,hogy:Már ne is haragudj,semmi közöm hozzá,de te a csirkének a LEGHITVÁNYABB RÉSZEIT eszed.Erre nem is gondoltam sosem,de elég szépen szöget ütött a fejembe.Főleg,ha arra gondolok,a mellén,meg a combon mennyi hús van.Valahogy nem hagy nyugodni ez a téma,és nagyon úgy tünik igaza van.Pedig a combot-mellet is megeszem,de azt ritkábban.Ti mit gondoltok?

2013. máj. 2. 19:24
 1/5 bumbi02 ***** válasza:

Kinek mi a leghitványabb.. Én például nem szeretem a libamájat, és előbb megeszem a vargányát, mint a szarvasgombát, jobban ízlik a hekk, mint a kaviár.


Ha neked az ízlik, akkor azt eszed. Ez ilyen egyszerű. Másrészt meg, azért mert kevés hús van rajta, attól még finom. Én speciel a csirkemellet tartom a "leghitványabb" részének a csirkének. Sokkal ízesebb a comb, vagy a szárny. Nekem.

2013. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azokat a részeket tényleg a leghitványabbnak nevezik mert a "csórók" veszik.


Személy szerint én is imádom ezeket a részeket, szóval ne is törődj a kollégával.

2013. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség.. nyilván ezek a részek nem annyira népszerűek, de ha valaki szereti.. én pl nem szeretem a csirkemellet annyira, mert nekem száraz.
2013. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a reszek talan olcsobbak,mert kevesebb rajtuk a hus,de finomabbak,en is a csontos hust szeretem,mert izletesebb,sertesböl is szoktam venni csontosat,van rajta keves hus,de sokal izletesebb.
2013. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl a pörköltbe biztos nem tenném bele e mellét mert nagyon kevés húst eszek ki belőle és kár volna elpazarolni. Levest is a csontos részeiből csinálok.
2013. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!