Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elég vékony vagyok de eszek...

Elég vékony vagyok de eszek rendesen, ezt örökeltem a családba mindenki ilyen alkatú. Mások csak hozzám vágják, hogy anorexiás, De mit csináljak, hogy felszedjek néhány kilót? Mert télg jó lenne egy kicsit hízni tippeket kérek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves, gondolom? lány vagy?
2009. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 leszek és lány vagyok.de válaszokat lécci
2009. szept. 29. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A szénhidrát azért hízlal valamelyest de inkább igyekezz egészségesen táplálkozni. Egyél minőségi ételt, napi ötszöri étkezés, sok gyümölcs, zöldség. Mivel még fejlődésben van a szervezeted ezért inkább sportolj valamit hogy az izomzatod is szép legyen. Ne foglalkozz mások mit mondanak. Én még 25 évesen is 44 Kg voltam. Aztán úgy 28 táján már kezdtek jönni a kilók az ülő munka miatt. És mára már egy szülés után 5 kg. fölösleg van rajtam ami hol lemegy hol visszajön. Sok sikert. Egy 33 éves anyuka
2009. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.:D probálom betartani.
2009. okt. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!