Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok enni inni...

Mennyit szoktatok enni inni ha elmenetek az aréna plza vip moziba? Mi volt a maximum hány ücsi popcorn stb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én általában 1 popcornt, 2 pogit,meg 2 pohár bort szoktam fogyasztani.

De sokan 2-3 popcornnal, meg nachossal, meg 3-4 uditovel mennek be, meg a kezukbe se fer el, ezert tobbszor fordulnak :D vicces...

2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi is mindig többször fordulunk. Két nachost és egy kis popcornt szoktam bevinni, a barátom pedig négy nachost. Hat pohár citromos liptont iszunk, előtte meg csak pogácsát eszünk a hidegtálakról. Többnyire mindent megeszünk, amit beviszünk, de volt már olyan, hogy alig nyúltunk valamihez. Azért megyünk oda és fizetünk ennyit, hogy annyit és azt együnk, amennyit és amit akarunk.
2013. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!