Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gordon Ramsay? (Kérdésed túl...

Gordon Ramsay? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Miért szidják sokan úgy hogy csak 1-2 tv-műsorban látták és nem tetszik a stílusa. Nem ismerik az életpályáját, amiket elért. Nem tudják hogy mit is tud igazából. Sosem próbálták receptjét. De azért jól leszólják h csak showmen meg nem tud semmit.
2013. máj. 9. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:

A tévé meg is követeli, hogy ilyen legyen... egy unalmas, főzőcskéző szakácsra melyik hülye lenne kíváncsi? A műsornak a lényege, hogy menjen a show...


Az meg hogy nem tud főzni... akkor kérdem, miért vannak sikeres étteremláncai, 16 Michelin-csillaga? És miért ő tart tehetségkutató műsorokat a főzés terén?

2013. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem tudom. Nekem tetszik az az oldala amilyent a tvműsorban láttam.
2013. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

> Nem ismerik az életpályáját, amiket elért.

> Nem tudják hogy mit is tud igazából.

> Sosem próbálták receptjét.

Nem ismerem az életpályáját, nem tudom miket ért el, nem tudom mit is tud igazából. Én csak egy "showman"-t látok, aki évek óta egy rendkívül alacsony színvonalú, értelmetlen, sz*r műsort csinál, retardált proliknak.

Ez alapján szidom.

2013. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Én még csak a stílusát hallottam kritizálni, a tudását nem.


Mondjuk a kettő nem föltétlenül elválasztható egymástól, mert ez csapatmunka, szóval egy komoly helyen, ahol nem tanoncokkal dolgozna, hanem rendes szakemberekkel, valószínűleg ő sem így adná elő a dolgot.

(vagy ha igen, kb úgy vágnák ki, mint macskát szarni)


Szóval elég összetett ez a szakma, a valóságban nem csak azon múlik, ki milyen szakács, hogy egyénileg mit tud összerakni, mert azért még sehol nem fognak vele együtt dolgozni, max tényleg csak egy tv műsorban, olyan emberekkel, aki erre rá vannak kényszerítve.


De abban igazad van, hogy akár a lexikális, akár a gyakorlati tudását, ettől még nem lehet (nem kéne) megkérdőjelezni.

2013. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3

Na épp erről beszélek. Kezdjük ott h nem egy műsora van. Jóformán a sz.rból küzdötte fel magát úgy h a családja támogatására nem igazán számíthatott. Nekem megvan 2 receptkönyve is és isteni finom fogások vannak benne. Nyilván nem annyira durva a saját személyzetével mint egy műsor játékosaival, de ha ki kell őket osztani akkor kiosztja. Ő is így tanulta meg a szakmát. És nagyon is elismert és jó szakács lett belőle.

És te aki láttad 1 db műsorát leszarozod. Csak úgy mert neked nem tetszik az az egy műsor.

2013. máj. 9. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Én meg a számokat nem ismerem, azt hittem, nekem írod!

Bocsi! :)

2013. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem felfogom h mit írsz. Csak akkor sem értem h mi alapján szidod (mert te is leírtad h szidod) amikor ennyire nem tudsz róla semmit. Ez most olyan mintha én az előző válaszod alapján elmondanálak mindennek. Mert én csak ezt az egy oldaladat ismerem semmi mást. Akkor most szidhatlak mint a bokrot????
2013. máj. 9. 18:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem mondtam semmit XD
2013. máj. 9. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az éttermei már csődbe mentek, de lehet, hogy nem igaz. Már nem emlékszem, hol hallottam.
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ivilicious ***** válasza:
én imádom azt az embert
2013. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!