Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokba kerül? (Kérdésed túl...

Sokba kerül? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A Sugar cukrászdától fogok rendelni tortát. Bajba vagyok a torta szállításával. Van egy 6hónapos babám. Szóval nem lenne olyan könnyű ha én vinném. 5000 forint a házhoz szállítás. Petőfi u. IV. kerületből kéne eljutnom 1119, Budapest Fogócska utca 6. erre a célra. Ami szerintem lehetetlen lesz babakocsival. Hogyan oldanátok meg? Még a taxin gondolkozok de nem tudom mennyi lenne.
2012. júl. 11. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs autótok... Mindenképp ragaszkodsz ahhoz a cukrászdához? Én keresnék egy közelebbit, biztosan van a környéketeken is olyan, amiben nagyon jól készítik a sütiket. Nézd meg szerintem, milyen cukrászdák vannak a 11. kerületben.
2012. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szomszédasszony, volt kolléganő, a fodrászod, barátnőd gyereke most iskola-szünetben egész biztosan 1-2 ezresért símán bevállalja neked a szállítást.


Vagy telefonálj körbe pizza-futár-szolgálatot, telefonon kérj tőlük árajánlatot.


Hidd el a taxi sem lenne olcsóbb és még bumlizol is.

2012. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Besétálsz úpkp-ba, metróval elmész a kálvinig, onnan 47-essel elmész az andor utcáig, onnan pár perc séta. Nem tudsz valakit megkérni, hogy kísérjen el?
2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ninc$ valaki (mama,papa,te$tvér),aki vigyáz a kic$ire mig elmégy a tortáért?
2012. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos senki és semmi. Anyum munka helyére vinném szülinapi meglepetésként. Senki se köszönti fel és senki nem vesz neki semmit. Én meg megszeretném mindenképp lepni. Talán még azt megtudnám oldani hogy elviszem anyumhoz elmegyek a tortájért és vissza hozzá. Csak nem hiszem hogy 3óra alatt megtudnám oldani. Hát az a pizzás érdekesen hangzik.
2012. júl. 11. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha közelebbi cukrászdát választanál? vagy netalán, ha sütnél? OMG.
2012. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a szent gellért térre járok suliba, újpest központból fél óra. :) Szerintem 3 óra alatt simán megjárod, ha szeretnéd.
2012. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az idő csak a pici miatt fontos. 3óránként eszik. De ebbe a melegben van hogy hamarabb kéri.
2012. júl. 11. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!