Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pénteki krumplifőzelék még...

Pénteki krumplifőzelék még ehető ma vagy inkább dobjam ki?

Figyelt kérdés
Nincs fura szaga, hús sincsen benne. Meddig szoktátok megenni a főzelékeket, hány napig?

2013. máj. 13. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hűtőben volt, megeheted szerintem simán. De reggelire? :)
2013. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, korai ebédre virslivel! Köszi:)
2013. máj. 13. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Max 3 napig szoktam a főtt ételeket megenni.
2013. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez 3 napos és 4. nap van ma, necces.
2013. máj. 13. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is necces, főleg ha tejföl is van benne, és a burgonya általában a hűtőben felvesz szagokat, még akkor is, ha le van fedve.
2013. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kóstold meg, a romlott kajának mindig jellegzetes szaga és íze van. Ha más, mint pénteken volt, akkor dobd ki, de szerintem 4. napon sem kell, hogy baja legyen. 1. voltam...
2013. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem romlott, de ugye lehet csak kicsit romlott :) vagy nem is romlott, csak annyira, hogy rosszul legyek. Á, főzök valami mást, azt hiszem. Köszönöm a válaszokat. Férjem megenné, tuti, és ő nem is lenne rosszul tőle, apám is megeszi a 4 napos kaját, csak szór bele egy kis erőspaprikát, hihetetlen gyomruk van :)
2013. máj. 13. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
HA felmelegited és megkóstolod, akkor a legkisebb mértékben romlott íz is erösen érezhetö.
2013. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!